TVP wywołało skandal.
Instagram eurovision
Jakub Kossakowski - 17 Maja 2020

Skandal w TVP, fani Eurowizji są wściekli. Ocenzurowano wybrane fragmenty, przecieramy oczy ze zdumienia

Wczoraj TVP ponownie transmitowało wyjątkowe wydarzenie. Eurowizja od dekad cieszy się niebywałą popularnością. Wiele osób śledziło profile tego konkursu piosenki na mediach społecznościowych. W związku z tym nie dziwi fakt, że zauważono to co zrobiło TVP.

Tegoroczna Eurowizja znacząco różniła się od poprzednich edycji konkursu. Wszystko za sprawą panującej pandemii. Widzowie oglądający transmisję na TVP nie mogli jednak uwierzyć własnym oczom, kiedy zrozumieli do czego doszło.

WeteranRozmawiał z polskim bohaterem, nagle usłyszeli syreny radiowozów. Niebywałe sceny, ciężko powstrzymać łzyCzytaj dalej

Media publiczne w ogniu krytyki

Niedawno wspominaliśmy o kontrowersyjnej decyzji, którą podjęło TVP. Tym razem stacja przyczyniła się do ogromnego oburzenia. Wszystko za sprawą transmisji Eurowizji, która została ocenzurowana. Ciężko uwierzyć w to do czego doszło. Taka sytuacja jest bezprecedensowa.

Nie da się ukryć, że w ostatnim czasie media publiczne wzbudzają spore emocje i są one przeważnie negatywne. Wystarczy przytoczyć skandal wywołany przez usunięcie utworu Kazika "Twój ból jest lepszy niż mój" z notowania Listy Przebojów Trójki. Wykonawca w dosadny sposób krytykował w niej Jarosława Kaczyńskiego. Jednak widzowie TVP dopatrzyli się również manipulowania treścią podczas Eurowizji. Ciężko uwierzyć w to do czego doszło.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nadciśnienie przez popularną przyprawęLubisz dodawać ją do obiadu? Popularna przyprawa szkodzi sercu i mózgowi, jeśli nadmiernie ją spożywamyCzytaj dalej

Eurowizja ocenzurowana przez TVP

Eurowizja jest niezwykle popularna na całym świecie. Profile na platformach Instagram czy Facebook są rozchwytywane przez internautów. W związku z tym nie trudnym było dostrzeżenie, że treści transmitowane przez TVP różniły się od innych. Okazuje się, że stacja nie wyświetliła fragmentów, w których zabierała głos znana transpłciowa youtuberka NikkieTutorials. Nie mogło to umknąć internautom, którzy nie mogli powstrzymać się od wyrażenia opinii o tym incydencie.

- Teraz TVP1 nadaje na żywo transmisję koncertu "Eurovision: Shine a light", ale polscy widzowie nie zobaczą fragmentów, które prowadzi transpłciowa youtuberka NikkieTutorials, bo TVP1 przerywa program i nadaje reklamy, choć TVP nie może przerywać programów. Cenzura jest wszędzie - napisał jeden z internautów przytaczany przez portal Pudelek.

Dzisiaj grzeje:

1. Jutro nie otworzą wszystkiego, coraz więcej fatalnych informacji. Nie chcą narażać dzieci
2. Musieli wziąć ślub w szpitalu. Po 18 godzinach od ceremonii nic już nie było takie samo

Z całą pewnością tego typu proceder można uznać za niezwykle bulwersujący. Warto zauważyć, że Polska została ostatnio zaklasyfikowana jako najbardziej homofobiczny kraj w Europie. Cenzura, którą zastosowało TVP jest tego idealnym przykładem. Dziś przypada Międzynarodowy Dzień Przeciw Homofobii, Transfobii i Bifobii, w związku z tym należałoby zastanowić się dokąd zmierza nasz kraj.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zwierzęta mają zbawienny wpływ na nasze zdrowie. 12 powodów, dla których warto mieć pupila w rodzinie
  2. Łukasz Piszczek już dziś wraca do gry. Gdzie obejrzeć mecz Polaka? Transmisja na żywo i online, relacja
  3. Kilkaset osób w Warszawie zatrzymanych przez policję. Użyto gazu i środków przymusu
  4. Psy pomogą w walce z epidemią. Ruszyły już testy
  5. Przekazali niebywałą prawdę o przyszłości rodzących się obecnie dzieci. Trudno przejść obojętnie
  6. Wyrzucanie obierek po ogórkach jest niewybaczalnym błędem. Zachowaj je z ważnego powodu

Agnieszka Chylińska przeszła operacjęAgnieszka Chylińska przeszła operację podczas izolacji? Nie cichną głosy po publikacji ostatniego nagraniaCzytaj dalej

Źródło: Pudelek

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News