Nie żyje bohaterka serialu znanego z TVP. Zmarła kilka dni po nakręceniu finałowego odcinka

Nie żyje bohaterka serialu znanego z TVP. Zmarła kilka dni po nakręceniu finałowego odcinka Źródło: .

TVP pozwoliło poznać się polskiemu widzowi z jej postacią. Była uwielbiana nie tylko przez fanów serialu, ale także przez całą obsadę, która jest bardzo zasmucona wiadomością, która do nich dotarła.

TVP emitowało swego czasu serial "Współczesna rodzina", w którym występuje wiele gwiazd. Serial ma charakter humorystyczny, porusza jednak wiele ważnych społecznie kwestii. Cała obsada nie może uwierzyć, że Beatrice zmarła.

Nie tylko TVP puszczało ten serial

TVP zdecydowało się na emisję serialu nagrodzonego w 2009 r. za najlepszy debiut telewizyjny, jednak nie jest to jedyna stacja, gdzie można było śledzić losy bohaterów. Obecnie szukać go można na kanale FOX Comedy, gdzie emitowany jest na bieżąco.

Beatrice to buldog francuski i w swoją rolę wcielała się od 2012 r. W serialu wcielała się w Stellę, której właścicielami byli Pritchettowie. Nie wiadomo na co zmarło zwierzę, jednak szacuje się, że suczka miała około 10 lat. Jej śmierć nastąpiła zaledwie kilka dni po skończeniu zdjęć do finałowego odcinka 11. sezonu "Współczesnej rodziny" i żaden z aktorów nie mógł powstrzymać wzruszenia, kiedy wspominał pracę z psią aktorką. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Była drugim psem wcielającym się w tę rolę

Beatrice dołączyła do obsady serialu w czwartym sezonie i pracowała nieprzerwanie do ostatniego, 11. Nie była to jednak jedyna rola buldożki, którą możemy oglądać jeszcze w produkcjach takich jak "Crazy Ex-Girlfriend", "Workaholics" albo "The Kominsky Method". Ponadto grywała jeszcze w spotach reklamowych, ale to właśnie rola we "Współczesnej rodzinie" przyniosła jej największy rozgłos. Aktorzy, z którymi spędzała na planie zdjęciowym dużo czasu bardzo przywiązali się do Beatrice i nie ukrywają swojego smutku z powodu jej śmierci.

Dzisiaj grzeje: 1. Ważny komunikat sanepidu. Pilne poszukiwania kobiet, których lekarz ma koronawirusa, duże niebezpieczeństwo

2. Polski minister zarażony koronawirusem czuje się gorzej. Znamy szczegóły

Dopiero co zakończyli zdjęcia

Kilka dnia temu zakończone zostały zdjęcia do finałowego odcinka i już samo to było dla aktorów dużym przeżyciem, a dodatkowa wieść o śmierci Beatrice jeszcze ich dobiła. Serialowy właściciel psa, Jay czyli aktor Ed O’Neill nie ukrywał swojej miłości do buldożki i zawsze dbał aby na planie niczego jej nie brakowało, prosił na przykład o dodatkową parasolkę żeby pies nie spędzał za dużo czasu na słońcu. Właściciele wspominają też, że zawsze dokarmiał ją jej ulubionymi smakołykami.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pies został wpuszczony na sale szpitalną. Zwierzę zobaczyło właściciela i zareagowało w niewiarygodny sposób
  2. Ważny apel polskich ratowników medycznych. Proszą tylko o jedną rzecz
  3. Koronawirus jest groźniejszy dla posiadaczy konkretnej grupy krwi? Niespodziewane odkrycie w Chinach
  4. Niewypowiedziana tragedia, nie żyje 27 osób. Chcieli się "ozdrowić" z koronawirusa znanym produktem
  5. Wuhan skrywa ciekawostki, o których ludzie nie mają pojęcia. Miejsce, w którym zaczęła się cała pandemia

Źródło: Onet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News