Dyrektor z TVP nie wytrzymał tego, co wydarzyło się na antenie. "No k*rwa!

Dyrektor z TVP nie wytrzymał tego, co wydarzyło się na antenie. "No k*rwa! Źródło: youtube/LV BET - Łączy Nas Pasja

TVP Sport ma wyjątkowo nerwowego dyrektora. Gdy to zobaczył, to nie mógł opanować emocji i nie przebierał w słowach. Ostro skomentował to, co zobaczył na antenie. To może być początek większego skandalu.

TVP będzie musiało się tłumaczyć z zachowania jednego ze swoich dyrektorów? Jeden z nich poważnie się zagotował, po tym, co zobaczył w telewizji. Nie wytrzymał i wymsknął mu się wulgaryzm.

TVP ma w swoich szeregach nerwowego dziennikarza

Walka bokserka pomiędzy Mairisem Briedisem a Krzysztofem Głowackim rozpalała emocje wszystkich fanów boksu. Natomiast dużo większe kontrowersje wywołało sędziowanie w walce, którą polski pięściarz przegrał. Sędzia nie zakończył walki równo z dźwiękiem gongu, a Krzysztof Głowacki został znokautowany chwilę po nim. Polscy kibice nie wytrzymali - w tym dyrektor TVP Sport Marek Szkolnicki.

- Jeszcze prymityw słyszał gong. No k*rwa - wypowiedział się w niewybrednych słowach na Twitterze.

Obserwujący dziennikarza fani nie ominęli tak ostrej wypowiedzi. Sporo z nich poparło dziennikarza, wielu było w szoku, że Szkolnicki tak bezwstydnie rzuca wulgaryzmami.

- Boks zawodowy w pełnej krasie. Na bezczela drukują. Nie do wiary - napisał jeden z użytkowników portalu.

- Za k*rwe szacunek! Ale nazywajmy rzeczy po imieniu! - napisał inny internauta.

Kontrowersje wokół walki Głowackiego. Szkolnicki miał o co się denerwować

Na temat walki wypowiedzieli się także inni dziennikarze sportowi i eksperci od boksu. Sytuacja była naprawdę kontrowersyjna, dlatego tym bardziej nie dziwi zachowanie Szkolnickiego. Choć nie da się ukryć, że trochę go poniosło.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

- Druga runda została przedłużona o dodatkowe 10 sekund. Głowacki został wtedy mocno obity i to był początek jego końca. Wszystko dlatego, że sędzia Byrd nie zakończył rundy równo z gongiem. Przerażające - powiedział dziennikarz Dan Rafael.

Swoje trzy grosze dorzucił również wpływowy portal "The Sun", który ostrym nagłówkiem, skomentował całą walkę. Jak widać, nie tylko dyrektor TVP Sport zdenerwował się wynikiem walki.

- Kontrowersyjna wygrana Mairisa Briedisa nad Krzysztofem Głowackim to farsa. Fani boksu apelują o zmianę wyniku.

Twitter/mszkolnikowski

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Anna Mucha zdębiała, gdy zobaczyła tę wiadomość. Mężczyzna zaoferował jej MAJĄTEK za 3h igraszek. Nie uwierzycie, co zrobiła!
  2. Zdębiejecie, jak zobaczycie PAŁAC, w którym mieszka Danuta Holecka! Takich luksusów nie ma nawet Marta Kaczyńska!
  3. Burza wokół Mai Sablewskiej. Wściekli internauci: "ŻENADA, DNO, PRZESADA"
  4. 8-letni wnuk Kory udzielił pierwszego w swoim życiu wywiadu o babci. Jest do niej tak podobny, że aż nie możemy uwierzyć (Zdjęcia)
  5. Przez 4 lata myślał, że wychowuje swoje dziecko. Wiemy, co dzieje się teraz z pierwszym mężem Marty Kaczyńskiej
  6. Z ostatniej chwili: Policja informuje, kim jest mężczyzna aresztowany za zamordowanie 10-latki. Mają twarde dowody na jego winę

Źródło: Twitter

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News