TVP
Screen TVP
Klaudia Bochenek - 16 Maja 2020

TVP znów przesadziło? Po ostatnich "Wiadomościach" rozpętała się burza

TVP po raz kolejny po kwietniowym skandalu wywołała medialną burzę. Internauci nie szczędzą krytyki, dziennikarze nie pojmują, jak można wbijać komuś tak ogromną szpilę. Ostatnie wydanie "Wiadomości" spowodowało, że internet zawrzał jak jeszcze nigdy dotąd.

TVP przez jedno z ostatnich wydań "Wiadomości" stały się obiektem krytyki. Wszystko przez materiał, który miał pogrążyć i zepsuć sondaże jednego z kandydatów na prezydenta.

Rafał Trzaskowski został skrytykowany za dosłownie wszystko

Telewizja Polska w kwietniu toczyła bój ze stacją TVN - powodem było uczestnictwo polityków bez odpowiedniego zadbania o ochronę osobistą na zgromadzeniu z okazji rocznicy smoleńskiej oraz indywidualna wizyta Jarosława Kaczyńskiego na specjalnych warunkach na Powązkach. TVN przez blisko 2 tygodnie musiał znosić materiały TVP dotyczące chociażby oczerniania pracujących w stacji dziennikarzy. Tym razem wydanie wiadomości z dnia 14 maja wywołało po raz kolejny ogólnomedialne oburzenie.

Aktorka pogryziona przez psaPolska aktorka prawie straciła oko. Pogryzł ją własny pies, musiała podjąć dramatyczną decyzję, zdjęcie tylko dla osób o mocnych nerwachCzytaj dalej

Uwaga dziennikarzy TVP skupiła się na Rafale Trzaskowskim. Prezydent Warszawy został kandydatem na prezydenta na miejsce ustępującej z wyścigu Małgorzaty Kidawy-Błońskiej. Jak wiemy, TVP od kilku lat nie jest po drodze z opozycją, dlatego prezydent Warszawy stał się niechlubnym bohaterem wydania "Wiadomości". Został między innymi nazwany "człowiekiem-usterką", przypisano mu wszelkie stołeczne klęski, a także poniekąd oskarżono - w "Wiadomościach" usłyszeliśmy, że przez zaistniałą sytuację należy wydrukować nowe karty wyborcze, na których stracimy kolejne miliony. Widzowie nie dowierzali, kiedy usłyszeli, że miliony mogły zostać przeznaczone np. na szpitale. Oczywiście wszystko przez decyzję Rafała Trzaskowskiego.

Wytknięto Trzaskowskiemu 20 groszy, a paski TVP mówią same za siebie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta przejrzała telefon ukochanegoPrzejrzała telefon ukochanego, po czym popełniła samobójstwo. Ujrzała przerażające rzeczy, tylko dla osób o mocnych nerwachCzytaj dalej

- Trzaskowski wyrobił sobie opinię jako specjalista od wpadek i usterek, który zasłynął organizacją marszu LGBT i niechcianych stref relaksu. To wszystko było kosztowne. Jednocześnie ratusz konsekwentnie odmawia wypłat odszkodowań ofiarom dzikiej reprywatyzacji w Warszawie - mówiła na wizji Edyta Lewandowska. Następnie przez kilka minut wytykano Rafałowi Trzaskowskiemu wszystkie potknięcia, pojawiła się nawet sonda uliczna. Poruszono temat podwyżki cen wody, opłat za śmieci i ogólnej niegospodarności.

Dzisiaj grzeje:

1. Antoni Pawlicki potwierdził wyjątkowo smutne informacje. Nie żyje bliska mu osoba
2. Musieli wziąć ślub w szpitalu. Po 18 godzinach od ceremonii nic już nie było takie samo

Pojawiła się też krytyka odnośnie oczyszczalni Czajka, a także skupianie się na kwestiach LGBT zamiast dobra mieszkańców. Skończyło się na tym, że Rafałowi Trzaskowskiemu wytknięto podarowanie 20 gr kobiecie, której brakowało do pieczywa - sam miał wtedy kupić ciasta za prawie 50 zł. Wiele osób oczywiście domyśla się, że temat Rafała Trzaskowskiego został poruszony przez podjęcie przez niego decyzji o kandydowaniu na prezydenta. Do tej pory w "Wiadomościach" nie pojawił się o nim podobny materiał. Jak widać, potrzebny był "zapalnik". Poniżej prezentujemy dwa z kilku pasków, które pojawiły się w wydaniu "Wiadomości".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Poprzez grę namawiał do samobójstw. 24-latek w rękach policji
  2. Znany gwiazdor przeszedł wielką metamorfozę. "Mógł nie dożyć czterdziestki", a teraz wygląda szałowo (FOTO)
  3. Wyciekło nagranie z córką Wiśniewskiego. Wideo mówi samo za siebie
  4. TVP znów przesadziło? Po ostatnich "Wiadomościach" rozpętała się burza
  5. Ogromne zmiany obowiązywać będą już od poniedziałku. Dotyczą wielu Polaków
  6. Wyrzucanie obierek po ogórkach jest niewybaczalnym błędem. Zachowaj je z ważnego powodu

Dziewczyna pokazała zdjęcie z córeczką19-latka wstawiła zdjęcie z córeczką. Wszystkim umknął jeden szczegół, prawda jeży włos na głowieCzytaj dalej

Źródło: TVP, Wirtualna Polska

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News