TVP pogoda burze
pikio
Klaudia Bochenek - 15 Sierpnia 2020

TVP i TVN informują, będzie niebezpiecznie. Zacznie się już dzisiaj

TVP wraz z TVN poinformowały o najnowszych doniesieniach - eksperci zauważyli wiele niepokojących przesłanek, niestety już dziś niektórzy Polacy odczują przykre skutki. Należy być świadomym zagrożenia i za wszelką cenę uchronić się przed niebezpieczeństwem.

Niestety, TVP i TVN nie przekazały dobrych wiadomości. Zacznie się już dzisiaj, należy na siebie uważać. Służby pozostają w gotowości - czy powtórzą się wydarzenia sprzed kilku i kilkunastu dni?

Wiadomo już, kto musi na siebie uważać

Niestety, w końcu musiało do tego dojść - choć piękna pogoda rozpieszcza do granic możliwości, to już koniec przyjemności dla mieszkańców kilku regionów Polski. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał właśnie ostrzeżenia 1. stopni -, sytuacja będzie poważna. W przeważającej części kraju będzie pięknie i upalnie, jedynie w 5 województwach sytuacja pogodowa stanie się wręcz fatalna.

Lech Wałęsa nieuleczalna chorobaFatalne doniesienia o Lechu Wałęsie, nie jest dobrze. Jest nieuleczalna, trudno z nią żyćCzytaj dalej

- IMGW-PIB wydał #ostrzeżenia meteo 1° przed burzami z gradem dla woj. dolnośląskiego, opolskiego, południowej części woj. małopolskiego, podkarpackiego i śląskiego. Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu miejscami do 40 mm oraz porywami wiatru do 80 km/h - czytamy w komunikacie opublikowanym przez IMGW na Twitterze.

TVP i TVN ostrzegają przed gwałtownymi burzami - mogą wystąpić liczne zniszczenia mienia

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kasia Tusk zdjęcie burza internautówBurza pod jednym zdjęciem Kasi Tusk. Internautów oburzyła pewna rzeczCzytaj dalej

Warto zaznaczyć, że w województwach dolnośląskim i opolskim ostrzeżenia IMGW obowiązują do godziny 18:00. Prognozuje się do 30 l wody na m² oraz wiatr w porywach do 80 km/h. W południowych powiatach pozostałych trzech województw ostrzeżenie będzie obowiązywało od godziny 11:00 do 21:00. Meteorolodzy przewidują większe opady - do 40 l na m² oraz burze z gradem w towarzystwie porywów wiatru wiejącego z prędkością 65 km/h. Trzeba na siebie uważać - wystarczy tylko przypomnieć drastyczne nagranie z Lubelszczyzny lub sytuację na Śląsku po niedawnych ulewach.

Dzisiaj grzeje:

1. Informacja z ostatniej chwili: Najpierw Henryk Wujec, teraz ona. Nie żyje Ewa Demarczyk
2. Mąż Marii Czubaszek przerwał milczenie. Wyjawił sekret dotyczący śmierci gwiazdy
3. Dziwne zachowanie Agaty Dudy po latach wyszło na jaw. Nikt nie miał pojęcia

Taka pogoda to niestety skutek frontu atmosferycznego, który wpłynął nad Polskę. Chociaż w całym kraju jest upalnie, to niedługo skończą się wysokie temperatury. Już w poniedziałek i wtorek nastąpi załamanie pogody, a od czwartku upały nie będą już tak uporczywe - temperatury będą utrzymywały się na poziomie ok. 20-23 kresek powyżej zera.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Już się zbliża do Polski. Wydano pilne ostrzeżenie
  2. TVP i TVN informują, będzie niebezpiecznie. Zacznie się już dzisiaj
  3. Masz konto w banku? Nie ma dobrych wiadomości, chodzi o własne pieniądze
  4. Niestety, informacje nie są dobre. Najgorzej od ćwierćwiecza, wielu Polaków ucierpi?
  5. W najbliższym czasie będzie niebezpiecznie. Wydano pilny komunikat, należy zachować ostrożność

Ślub panna młoda furia mążPanna młoda weszła do pokoju, żeby się przebrać, na łóżku leżał jej mąż. Momentalnie wpadła w furięCzytaj dalej

Źródło: TVP Info

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News