tvp poszukiwania
Fot. Flickr/zeesenboot
Konrad Karpiuk - 15 Lipca 2019

Tragiczny finał poszukiwań. Spacerowicz przypadkiem natknął się na zwłoki kobiety w Wiśle

TVP poinformowało o tragicznym finale poszukiwań zaginionej kobiety. W niedzielny wieczór, przypadkowy spacerowicz spostrzegł ciało pływające w rzece. Okazało się, że należało do poszukiwanej.

TVP podało informacje o przerażającym znalezisku w Krakowie. Spacerowicz, gdy natknął się na zwłoki dryfujące na powierzchni rzeki, natychmiast zawiadomił służby. Znaleziona kobieta była już wcześniej zgłoszona jako zaginiona.

TVP informuje o fatalnym zakończeniu poszukiwań 36-latki

W sobotni wieczór w krakowskiej Nowej Hucie zgłoszono zaginięcie 36-letniej mieszkanki miasta. Zaginiona wyszła około godziny 19:00 ze swojego domu na osiedlu Krakowiaków, a od tego momentu jej kontakt z bliskimi całkowicie się urwał. Rozpoczęły się gorączkowe poszukiwania.

Jakub A. ma sporo roszczeń w więzieniuMożna złapać się za głowę. Oto, co teraz dzieje się z mordercą KristinyCzytaj dalej

W niedzielny wieczór przypadkowy spacerowicz przechadzał się w okolicach mostu im. kardynała Franciszka Macharskiego, niedawno wybudowanego jako część drogi ekspresowej S7. Przechodzień w pewnym momencie spostrzegł zwłoki dryfujące w Wiśle. Od razu zgłosił to policji - służby przyjechały na miejsce i wyłowiły ciało.

Ciało w Wiśle należało do poszukiwanej kobiety, która dzień wcześniej zaginęła

Po wydobyciu ciała z wody podejrzewano, że może należeć do poszukiwanej 36-latki. Do oględzin została wezwana rodzina, która rozpoznała ciało - te faktycznie należało do mieszkanki Nowej Huty, której zaginięcie zgłoszono w sobotę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Agnieszka Kotulanka nie zdążyła o tym powiedzieć. Szokujące sekrety zmarłej aktorki wyszły na jawAgnieszka Kotulanka nie zdążyła o tym powiedzieć. Szokujące sekrety zmarłej aktorki wyszły na jawCzytaj dalej

- Będzie prowadzone postępowanie i będą ustalane wszystkie okoliczności jej śmierci - poinformowało biuro prasowe małopolskiej policji za pośrednictwem st. asp. Barbary Szczerby.

To już trzecia osoba w ubiegłym tygodniu, która utonęła w największej rzece kraju. Wcześniej życie straciła w niej 37-latka, która w towarzystwie pijanego znajomego postanowiła popływać w rzecze. Do Wisły wpadł również 40-latek, który pod wpływem alkoholu przewrócił się w trakcie spaceru na bulwarach i nigdy z rzeki nie wypłynął.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje roczny chłopczyk. Był synem znanego sportowca. Zginął STRASZLIWĄ śmiercią
  2. Dramat w domu Wałęsów! Danuta Wałęsa ujawniła całą PRAWDĘ o Lechu. Będziecie WŚCIEKLI!
  3. Rodzina Dawida Żukowskiego ma do Polaków pilną prośbę! Każdy może pomóc
  4. 14-letnia Roksana Węgiel w rozkloszowanej czarnej mini z odkrytym dekoltem. Ponoć interweniowała mama
  5. Rafał Mroczek pokazał córkę Zosię. Szczegóły rozrywają serce
  6. Nadzieja gaśnie na oczach Polaków. Przytłaczające informacje o Dawidku

Marta KaczyńskaKim jest kobieta, która odbiła męża Kaczyńskiej? Nieznane fakty z życia b. żony Artura BorucaCzytaj dalej

Źródło: TVP

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News