TVP przekazało smutne wiadomości, żona premiera zakażona koronawirusem. Porażające informacje z Hiszpanii

TVP przekazało smutne wiadomości, żona premiera zakażona koronawirusem. Porażające informacje z Hiszpanii Źródło: Pixabay.com geralt

TVP przekazało niepokojące informacje o żonie premiera, kobieta jest zarażona wirusem SARS-CoV-19, potwierdziły to badania. Niezwykle smutne wieści napłynęły z Hiszpanii.

TVP przekazało smutne informacje z Hiszpanii, żona premiera została zakażona koronawirusem, potwierdziły to badania. Według wstępnych doniesień, kobieta na razie czuje się dobrze. Niedawno polityk ogłosił w kraju stan zagrożenia epidemicznego, który będzie obowiązywał przez 15 dni.

TVP przekazało wieści z Hiszpanii

Media obiegły smutne wieści z Hiszpanii, biuro hiszpańskiego premiera Pedro Sancheza poinformowało w nocy z soboty na niedzielę, że żona polityka jest zakażona wirusem SARS-CoV-19. Z wstępnych ustaleń wynika, że Begona Gomez czuje się dobrze i stosuje się zaleceń władz sanitarnych. Nie ma informacji o wykrytym zarażeniu u jej męża.

Pedro Sanchez ogłosił w Hiszpanii stan zagrożenia epidemicznego w związku z szalejącą pandemią wirusa z Chin. Potrwa ona 15 dni, choć niewykluczone, że czas ten zostanie wydłużony, jeśli będzie taka potrzeba. Wprowadzenie stanu zagrożenia epidemicznego to decyzja, która zapadła w formie dekretu. Rząd hiszpański podjął ją w trakcie kilkugodzinnego, sobotniego posiedzenia rady ministrów. Zwołano je w trybie nadzwyczajnym z powodu szybko rozwijającej się w kraju epidemii. Na mocy dokumentu wprowadzono wiele restrykcji w przemieszczaniu się hiszpańskich obywateli oraz korzystaniu z przestrzeni publicznej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

TVP poinformowało o żonie premiera

Z posiedzenia rządu wykluczone zostały minister ds. równouprawnienia Irene Montero, a także odpowiedzialna za resort polityki terytorialnej i służb publicznych Carolina Darias. Obie kobiety są zakażone SARS-CoV-19, co potwierdziły badania, u reszty członków rządu hiszpańskiego wyniki testów były negatywne.

Dzisiaj grzeje: 1. Polska: rodzice i 7-miesięczne dziecko mają koronawirusa. Zdumiewająca decyzja szpitala
2. Ujawniono do kiedy ma trwać epidemia. Rządowy raport zdradza niepokojące szczegóły

Hiszpański minister zdrowia szacuje, że do końca przyszłego tygodnia w kraju może pojawić się nawet do 10 tysięcy zarażonych. Aktualnie zainfekowanych koronawirusem osób jest nieco ponad 6,2 tysiąca, a 200 z nich zmarło. W nocy z piątku na sobotę nastąpił dynamiczny wzrost zachorowań i zgonów, co zmusiło rząd do podjęcia stanowczych środków zapobiegawczych rozrastaniu się pandemii.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Z suplementami diety trzeba uważać. Nieumiejętnie stosowane mogą być szkodliwe
  2. Znienawidzony prezes klubu może zostać bohaterem. Jest coraz bliżej ocalenia świata przed epidemią
  3. Wideo ma już tysiące wyświetleń. Owczarek niemiecki wpadł do wody, reakcja rozkłada na łopatki
  4. Ważny apel Światowej Organizacji Zdrowia. Druzgocące dane, nie tylko seniorzy muszą uważać na koronawirusa
  5. Dotarli do tajnego raportu zagranicznego rządu. Ujawniają, ile potrwa epidemia i ilu ludzi może umrzeć
  6. Zgony i nowe zakażenia koronawirusem w Polsce wywindowały ceny mięsa. W poniedziałek w sklepach może być drożyzna

źródło: TVP Info

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News