TVP zrobiło z niego gwiazdę
"Czterdziestolatek"
Monika Majko - 15 Stycznia 2020

1,5 roku od śmierci kultowego "Maliniaka" na jaw wyszły porażające fakty. Ostatnie dni jego życia były koszmarem

TVP sprawiło, że aktor na zawsze zapisał się w pamięci widzów. Jego kultowe role fani wspominają do dziś. Niedawno wyszły na jaw zaskakujące fakty o jego śmierci.

TVP zrobiło z niego ukochanego aktora Polaków, a jego kultowe role do dziś wspominane są przez widzów. Wielbiciele byli bardzo zasmuceni informacją o śmierci popularnego aktora. Niedawno na jaw wyszły przerażające fakty, dotyczące ostatnich dni życia mężczyzny. Przeżywał prawdziwe piekło.

TVP sprawiło, że pokochały go tysiące Polaków

Niezwykle utalentowany aktor, choć grywał w wielu teatrach i filmach, wspominany jest przez widzów głównie za swoje kreacje serialowe. W kultowym "Czterdziestolatku" dał się pokochać publiczności jako Roman Maliniak, a w "Stacyjce" zagrał Wiesława Drożynę. Roman Kłosowski był jednym z ulubieńców widzów, ale niewielu z nich wie, jak wyglądały jego ostatnie dni życia. Przerażająca prawda ujrzała światło dzienne dopiero 1,5 roku po śmierci mężczyzny.

GoggleboxNiewiarygodne, co łączy Big Boya i Sylwię Bombę z Goggleboxa. Wszystko wyszło na jaw, wysyłali sobie wiele mówiące zdjęciaCzytaj dalej

Aktor przez wiele lat cierpiał z powodu choroby, która niemal całkowicie odebrała mu wzrok. Na całe szczęście przy Romanie Kłosowskim wiernie trwała żona, Krystyna. To ona opiekowała się mężczyzną i dbała o niego. Przeżyli razem ponad 50 lat, była jego wielką miłością.

- Widziałem świat jej oczami, czytała mi teksty, których miałem nauczyć się na pamięć. Krysia była moim oknem na świat - powiedział aktor o swojej żonie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

tvnByła gwiazdą polskiego Mam Talent, potem filmów dla dorosłych. Dzisiaj nie przypomina siebieCzytaj dalej

Kiedy ukochana żona mężczyzny zmarła, aktor nie mógł się pozbierać. Opiekę nad nim przejęła sąsiadka. Dbała, by miał co jeść i pomagała w sprzątaniu mieszkania. Niestety, kobieta również nagle odeszła. Roman Kłosowski znów został sam i kompletnie sobie nie radził.

- Nic nie widzę. Nawet wielka lupa mi się już nie przydaje. Oślepłem... Całe dnie siedzę przy stole i... myślę o mojej Krysi. Chciałbym już do niej dołączyć - wyznał w jednym z ostatnich wywiadów.

Gwiazdor TVP bardzo cierpiał

Jego smutne słowa ogromnie wzruszyły fanów. Wiekowym aktorem zajęła się wnuczka i wspólnie ze swoim tatą i jedynym synem aktora, namówili Romana Kłosowskiego, by przeniósł się do Domu Opieki dla Seniorów.

Dzisiaj grzeje:

1. Była żona Pazury: „Pochowałam dwoje dzieci”. Pokazała zdjęcia
2. Smutne doniesienia nt. Pawła Królikowskiego. Podjęto ostateczną decyzję w Polsacie, zrozpaczeni fani nie zobaczą go w nowym sezonie show

Niestety, niedługo po przeprowadzce Kłosowski zachorował na ostre zapalenie płuc, a jego stan był bardzo poważny. Mężczyzna bardzo cierpiał, każdy głębszy oddech okupywał ogromnym bólem. Zmarł 11 czerwca 2018 roku.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kolor ziemniaka jest istotny dla naszego zdrowia. Szczególnie jednego powinniśmy unikać
  2. Żona Krzysztofa Piątka to najprawdziwsza piękność. Jej zdjęcia podbijają internet (FOTO)
  3. Niepokojące doniesienia ws. Mandaryny. Była żona Wiśniewskiego nie dała rady?
  4. W końcu podjęto decyzję ws. grobu Piotra Woźniaka-Staraka. Rodzina nie będzie zadowolona
  5. Sylwia Bomba pokazała się w stylizacji, która nie pasuje do młodej mamy. Uwagę przykuwa jeden szczegół

PolsatByli ikonami polskiej telewizji. Ich śmierć była tragiczna, okoliczności przytłaczająco smutneCzytaj dalej

źródło: Świat Seriali

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News