W autobusie było 53 osoby, nagle wypadł z trasy. Dramatyczne doniesienia TVP

W autobusie było 53 osoby, nagle wypadł z trasy. Dramatyczne doniesienia TVP Źródło: .

TVP poinformowało o groźnym wypadku autobusu. W środku znajdowały się 53 osoby, na miejscu natychmiast pojawiły się wozy policyjne i karetki pogotowia. Znana jest liczba ofiar.

TVP udzieliło informacji na temat porannego wypadku autobusu. Według nieoficjalnych doniesień 32-letni mężczyzna zasnął za kierownicą, wstępne ustalenia są przerażające. Kierowca zachował się skrajnie nieodpowiedzialnie.

TVP: 7 osób rannych w wypadku autobusu

53 osoby poruszające się autobusem kilkanaście minut po 7:00 rano zostały uczestnikami okropnego wypadku. Ich pojazd zjechał z drogi i wpadł do rowu, przewracając się. Kierowca robił, co mógł, by uniknąć zderzenia z drzewami. Brakowało kilkunastu metrów, by uderzył w drzewa - ilość rannych mogłaby wtedy znacząco wzrosnąć. Według wstępnych ustaleń jedynie 7 osób zostało rannych, w tym dwóch nieletnich. Znajdują się już w lokalnym szpitalu.

- Wypadek miał miejsce dzisiaj o godz. 7:10 czasu lokalnego w rejonie 242 km autostrady Perm-Jekaterynburg. Według ustaleń, kierowca autobusu pasażerskiego przewoził grupę 53 osób z Permu do Jekaterynburga - potwierdziła rosyjska policja.

Nieoficjalnie: kierowca zasnął za kierownicą, przez co zjechał na przeciwny pas i wjechał do rowu

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Według jednej wersji kierowca zasnął za kierownicą, w wyniku czego samochód wjechał na sąsiedni pas, a następnie zjechał z drogi i przewrócił się na lewy bok. Pojazdem kierował 32-latek, który posiada prawo jazdy od 9 lat i nie ma żadnych wykroczeń drogowych na koncie. Mężczyzna nie odniósł żadnych obrażeń i będąc jeszcze w szoku odmówił hospitalizacji. Przyznał, że mógł zasnąć za kierownicą.

Dzisiaj grzeje: 1. Pamiętacie Marynę z Janosika? Tak dziś wygląda aktorka, za którą szalały miliony Polaków
2. Pilna akcja ratunkowa w polskiej miejscowości. Są ofiary

Policja poinformowała również, że ​​pasażerowie autobusu byli na koncercie popularnego piosenkarza Maxa Korzha, a następnie udali się do klubu. Dopiero około 4 rano wrócili do autobusu. Według nieoficjalnych doniesień kierowca miał się bawić do późnych godzin nocnych razem z pasażerami. Takie nieodpowiedzialne zachowanie mogło być powodem wypadku.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Media nie opisują dziś początków ich związku. Byłą i obecną żonę Strasburgera łączyła niespodziewana relacja
  2. Spłać długi do końca grudnia, inaczej będziesz mieć poważne problemy. ZUS pomoże je z ciebie ściągnąć
  3. Poniżająca kompromitacja świadka na ślubie. Wideo pokazuje jak panna młoda umierała z zażenowania, a goście płaczą ze śmiechu
  4. Trwa pogrzeb nastolatków z Ciborza. Padły druzgocące słowa
  5. Media obiegają informacje o żałosnej mistyfikacji. Sławomir oszukał wszystkich?

Źródło: TVP Info

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News