Niespodziewane doniesienia mediów! Tomasz Kammel pożegna się z hitowym programem TVP

Niespodziewane doniesienia mediów! Tomasz Kammel pożegna się z hitowym programem TVP Źródło: Wikimedia Commons/ipcnews ipcnews

Tomasz Kammel od dawna współpracuje z TVP. Wygląda jednak na to, że w najbliższym czasie będzie musiał się pożegnać z hitowym show, które jeszcze niedawno prowadził.

TVP szykuje spore zmiany personalne. Nie tak dawno media huczały o odsunięciu Barbary Kurdej-Szatan z dwóch hitowych programów stacji. Wygląda na to, że również towarzyszący jej w studiu Tomasz Kammel nie będzie już prowadził największych hitów stacji.

TVP podejmuje ważną decyzję dotyczącą Tomasza Kammela

Wraz z Barbarą Kurdej-Szatan, Tomasz Kammel prowadził "Dance, Dance, Dance" oraz emitowane na żywo odcinki "The Voice of Poland". Od niedawno było wiadomo, że 48-latek nie poprowadzi wokalnego talent show, ale wygląda na to, że nie tylko tam zostanie zastąpiony. Również w programie tanecznym szykują się znaczne zmiany.

W "The Voice" Barbarę Kurdej-Szatan zastąpiono Marceliną Zawadzką, która przejmie również schedę po aktorce jako prowadzą "Dance, Dance, Dance". Stwierdzono, że młoda modelka niekoniecznie będzie się uzupełniać z 18 lat starszym Tomaszem Kammelem, więc zdecydowano postawić na młodzież. W tanecznym talent show 48-latka zastąpi 19-letni Adam Zdrójkowski.

Telewizja Polska decyduje się na odmłodzenie prowadzących 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Duet Zawadzka - Zdrójkowski w The Voice of Poland nie jest przypadkowy. Produkcja widzi w nich potencjał na parę prowadzących Dance, Dance, Dance. Oboje byli uczestnikami pierwszej edycji, więc z uczestników drugiej mogliby wydobyć o wiele więcej emocji. Dodatkowym atutem jest młodzieńcza radość i spontaniczność oraz ogromna sympatia widzów - mówił informator Pudelka, który pracuje przy realizacji obu programów.

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiany aktor "M jak Miłość" zmarł na raka trzustki. Wiadomość o jego śmierci zszokowała fanów
2. Grupa nastolatków wracała ze szkoły. Nie mieli żadnych szans, 13 z nich nie żyje, liczba ofiar rośnie

Pojawiły się spekulacje, że może być to początek końca kariery Tomasza Kammela w TVP. Jednak tak doświadczony prowadzący, prawdopodobnie nie będzie miał problemu ze znalezieniem angażu. Wątpliwe też, aby Telewizja Publiczna chciała się kogoś takiego pozbywać, możliwe, że przeniesiony zostanie do programów celujących w inną widownię.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dostaniesz 37 tys. zł od rządu. Musisz tylko zdecydować się na JEDEN zakup
  2. Jak zaspokajają się księża? Seksualność duchownych nie jest prosta
  3. Zapytał narzeczoną o gotowanie rosołu po ślubie. Zagięła go, odpowiedź zwaliła mężczyznę z nóg
  4. Takiej zimy nie widzieliśmy od PRL-u. Wszystko za sprawą wiru polarnego, wiemy, kiedy uderzy w Polskę
  5. Zobaczyła psa siostry i zamarła. Drży o życie 1,5 rocznego siostrzeńca

Źródło: Pudelek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News