Ciężko uwierzyć, że już go z nami nie ma, koszmarna wiadomość. Nestor polskiego aktorstwa nie żyje

Ciężko uwierzyć, że już go z nami nie ma, koszmarna wiadomość. Nestor polskiego aktorstwa nie żyje Źródło: unsplash/Anjo Antony/

TVP przekazała tragiczne informacje, które wstrząsnęły Polakami. Nie żyje wybitny aktor, który swoim niezwykłym talentem zjednał sobie prawdziwą rzeszę fanów. Teraz muszą pożegnać swojego ulubieńca.

W TVP były emitowane kultowe seriale, w których grał. Każda z granych przez niego ról była dopracowana do perfekcji, co pozwoliło zjednało mu serca widzów i pozwoliło zrobić niebywałą karierę. Chyba nie ma osoby, która nie oglądałaby choćby jednej produkcji z jego udziałem. Nikt nie spodziewał się tak przykrych informacji, które spadły na rodaków jak grom z jasnego nieba. 

Nie żyje nestor polskiego aktorstwa. Zasłynął nie tylko dzięki serialom emitowanym na TVP 

Zupełnie niedawno media obiegły przykre informacje o nagłej śmierci Ryszarda Zaorskiego, niekwestionowanego króla śląskiej sceny, wspaniałego aktora. Za jego charyzmę, poczucie humoru i przede wszystkim talent pokochały go tysiące rodaków, które z wielką przyjemnością zasiadały swego czasu przed telewizorami, by obejrzeć "Świętą wojnę" czy choćby "Życie na gorąco". Teraz to jedynie wspomnienia, bowiem gwiazdor odszedł 14 października, w Katowicach, w wieku 91 lat. 

Pierwsze informacje na ten temat przekazała stacja TVP, która postanowiła wspomnieć o licznych osiągnięciach Zaorskiego nie tylko w telewizji, ale również na deskach teatru. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Z ogromnym smutkiem i żalem przyjęliśmy dziś wiadomość o śmierci naszego wybitnego aktora, mistrza i przyjaciela - Ryszarda Zaorskiego. Do ostatnich dni związany z naszą katowicką sceną, w swojej karierze teatralnej występował także na deskach Teatru Starego w Krakowie, Teatru Polskiego w Bielsku-Białej, Teatru Zagłębia w Sosnowcu, Teatru Polskiego w Warszawie i Teatru Ludowego w Nowej Hucie. Będziemy za nim ogromnie tęsknić - podała TVP. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje 25-letnia piosenkarka. Dziś znaleziono jej ciało

2. Kobieta zmuszała do stosunków płciowych psa. Są nagrania i zdjęcia

Śmierć aktora to wielka strata dla świata filmowego, w którym świetnie sprawdzał się przez lata swojej kariery. Przypominamy, że Zaorski ma na swoim koncie aż 300 ról teatralnych i około 30 filmowych. Był harcerzem Szarych Szeregów i uczestniczył w Powstaniu Warszawskim. Trudno wymienić wszystkie zasługi. Jak podają media, pogrzeb odbędzie się 17 października 2019 r. o 13:00 w Kościele Mariackim w Katowicach.

Najlepsze newsy dnia:

  1. PiS już WYCOFUJE SIĘ ze swoich największych obietnic
  2. Roksanie Węgiel puściły wszystkie hamulce. 14-latka odpowiedziała Michałowi Szpakowi, zrobiło się poważnie
  3. Wesele zamieniło się w nagły koszmar na żywo. Dantejskie sceny zrujnowały ślub
  4. Zabrał rodzinę do restauracji Gessler, zobaczył rachunek i oczy wyszły mu z orbit. Smak dań ocenił w poniżający dla gwiazdy TVN sposób
  5. Dumna panna młoda zamówiła weselny tort za 1200 zł. Ale jak go zobaczyła, od razu się popłakała  

Źródło: super express

Następny artykuł