TVP: słynna prezenterka miała wypadek na elektrycznej hulajnodze. Nie żyje

TVP: słynna prezenterka miała wypadek na elektrycznej hulajnodze. Nie żyje Źródło: pikio.pl

TVP poinformowało o tragicznym wypadku na hulajnodze elektrycznej, w którym zginęła znana prezenterka. W dniu śmierci miała 36 lat, w swoim programie gościła wiele znanych osobistości.

TVP podało informacje o wypadku znanej prezenterki. Jadąc na elektrycznej hulajnodze, nieszczęśliwie zderzyła się z samochodem ciężarowym. O śmierci bliscy poinformowali na jej profilach społecznościowych. Ta potworna informacja wstrząsnęła tysiącami widzów. 

TVP informuje o śmierci znanej prezenterki

Do wypadku doszło na londyńskim rondzie Queen’s Circus w dzielnicy Battersea w południowo-zachodniej części miasta. Prezenterka jechała po jezdni, po której nie mogą poruszać się elektryczne hulajnogi, gdy niespodziewanie wpadła pod ciężarówkę. Jak podają mieszkańcy tamtych okolic, od kiedy przebudowano rondo tak, aby odgrodzić auta od innych uczestników ruchu, ilość wypadków paradoksalnie się zwiększyła. Rok temu na Queen's Circus w ten sposób zginął rowerzysta, a prezenterka stała się pierwszą osobą, która zginęła w wypadku z udziałem elektrycznej hulajnogi.

Ofiarą wypadku była 36-letnia Emily Hartridge, prezenterka Channel 4, znana z takich programów jak "O cholera, mam 30 lat" czy "Naszkicuj moje życie". Zajmowała się również twórczością na serwisie YouTube, gdzie prowadziła kanał "10 powodów dlaczego" w którym poruszała tematy lifestyle'owe, związane z rozwojem personalnym oraz sportem. W internetowym programie gościła wiele znanych osobistości, wśród których oglądać mogliśmy takie osobistości, jak Hugh Jackman i Amanda Seyfried.

O tragicznym wypadku poinformowano na Instagramie

O śmierci prezenterki poinformowano za pośrednictwem portalu Instagram. Jej bliscy zamieścili na jej koncie krótką informację o tym tragicznym wydarzeniu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

- Witajcie. To straszne, że musimy to zakomunikować, ale wiemy, że wielu z was spodziewało się zobaczyć dzisiaj (w sobotę) Emily i jest to jedyny sposób na skontaktowanie się z wami wszystkimi naraz. Emily uległa wypadkowi i zmarła. Wszyscy ją kochaliśmy i nigdy o niej nie zapomnimy - napisali w komunikacie.

Post zebrał ponad 9 tysięcy polubień oraz ponad 3 tysiące komentarzy. Fani składali we wpisach swoje kondolencje do tragicznie zmarłej prezenterki.

- Spoczywaj w pokoju Emily. Moje kondolencje dla rodziny i przyjaciół, łamiące informacje, smutno to usłyszeć - napisała jedna z fanek.

- Niesamowita dziewczyna. Smutne wieści, co za tragedia - skomentowała inna fanka.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje gwiazda. Miała TRAGICZNY wypadek na elektrycznej hulajnodze. Zderzyła się z ciężarówką
  2. Dramat w domu Wałęsów! Danuta Wałęsa ujawniła całą PRAWDĘ o Lechu. Będziecie wściekli!
  3. Nagle zakpiła z Kożuchowskiej w mistrzowski sposób. Internauci turlają się ze śmiechu, nic śmieszniejszego nie da się wymyślić
  4. Rydzykowi podczas mszy na Jasnej Górze puściły nerwy. Tak oburzających słów nie wypowiedział jeszcze nigdy
  5. Mama Dawida dostała najgorszą wiadomość. Komentarz policji odbiera mowę
  6. Mazowieckie: nie mieści się w głowie do czego doszło podczas pogrzebu kobiety. Osłupiające tłumaczenie 41-letniego sąsiada

Źródło: TVP

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News