Wstydliwa wpadka Margaret na wizji TVP. Gwiazda nie wiedziała, że jest na żywo, widzów poderwało z foteli

Wstydliwa wpadka Margaret na wizji TVP. Gwiazda nie wiedziała, że jest na żywo, widzów poderwało z foteli Źródło: instagram/margaret_official/

Widzowie TVP zupełnie nie spodziewali się czegoś takiego po Margaret. Piosenkarka nie podejrzewała, że jest na wizji i wszyscy słyszą to, co mówi. Z jej usta padły naprawdę mocne słowa, których świat show-biznesu zapewne nie zapomni przez długi czas.

Na wizji TVP zaliczyła koszmarną wpadkę. Margaret nie spodziewała się, że jej słowa trafią do znacznie szerszego grona odbiorców. Wokalistka nie dała jednak po sobie poznać żadnego zakłopotania i szybko puściła całe zajście w niepamięć.  

Wielka wpadka Margaret na wizji TVP 

Jak zapewne większość wie 27-letnia wokalistka będzie jedną z gwiazd, które wystąpią podczas Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, trwającego od 14 do 17 czerwca. Margaret w ostatnim czasie miała okazję udzielić wywiadu i opowiedzieć nieco więcej o piosenkach, które ma zamiar zaśpiewać w tym czasie. Jedną z nich ma być utwór "Gaja Hornby", który ta wypuściła stosunkowo niedawno. 

Podczas rozmowy z dziennikarką artystka została zapytana o to, o czym tak dokładnie jest wspominana piosenka. Najwyraźniej 27-latka chciała w jednym momencie przekazać zbyt wiele informacji, co wprawiło ją w niemałe zakłopotanie. Nagle dała upust swojej frustracji i zwróciła się do dziennikarki.  

- K***a, jeszcze raz, nie? - zapytała rozkojarzona wokalistka. 

Nagle na twarzy dziennikarki TVP pojawiło się niemałe zaskoczenie w związku z jej słowami, a następnie poinformowała ją, że program jest emitowany na żywo i wszystko to, co teraz powiedziała trafiło na wizję.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Piosenkarka wybrnęła z kłopotliwej sytuacji?  

Margaret zupełnie nie spodziewała się, że wywiad jest na żywo i nie ma możliwości cięcia czy poprawki. Po swoim pytaniu, ubranym w wulgarne wyrażenie, postanowiła szybko puścić to w niepamięć i udawać, że nic się nie stało. 

- Sorry, guys - powiedziała. 

Choć nie dała poznać po sobie zakłopotania, starała się jak najszybciej powrócić do wcześniej zadanego pytania i nieco przyćmić niestosowną wypowiedź. Od razu zaczęła tłumaczyć dziennikarce i widzom TVP, o czym jest utwór. 

- Jest to piosenka o rozkminach 27-latki, przez które ja aktualnie przechodzę i dziwi mnie ten stan rzeczy. Polecam. Jeśli ktoś ma 27 lat, więcej lub mniej, i ma podobne przemyślenia, to się w tym odnajdzie - tłumaczy.  

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Tragedia w życiu Braci Golców. Najbliższą osobę braci czeka ciężka operacja
  2. Operacje plastyczne Justyny Steczkowskiej! Fani nie mają wątpliwości: "Nos, pośladki, wycięte żebra". Znamy CAŁĄ PRAWDĘ!
  3. Edyta Górniak szczerze jak nigdy o prywatnej tragedii za kulisami festiwalu w Opolu. Wyznała z czym przesadziła
  4. Nigdy z czymś podobnym się nie spotkaliśmy. Oby mąż nigdy nie zobaczył tego wyznania 66-letniej babci Hani
  5. Wielki triumf, Robert Janowski i dawno zapomniana gwiazda "Jaka to melodia?" wracają. Widzowie oszaleją na punkcie tego programu
  6. Dziś wieczorem setki tysięcy Polaków obejrzy na żywo występ Wiśniewskiego. Może być show, jakiego świat nie widział
     

Źródło: Wprost 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News