Monika Zamachowska dowiedziała się o tym z prasy. B. mąż zrobił coś, czego się nie spodziewała

Monika Zamachowska dowiedziała się o tym z prasy. B. mąż zrobił coś, czego się nie spodziewała Źródło: youtube/plejada

TVP przez przypadek sprawiło, że Monika Zamachowska znowu usłyszała o swoim byłym mężu. Znana prezenterka dowiedziała się o tym z mediów i nie kryła swojego zaskoczenia.

TVP pozwoliło zrobić Monice Zamachowskiej nie lada karierę. Teraz za sprawą działania stacji, ta będzie mogła spotkać się ze swoim byłym mężem. Dziennikarka nie spodziewała się takiego obrotu spraw.

TVP nawiązało kontakt z byłym mężem Moniki Zamachowskiej

Stacja poszukiwała kogoś do roli belgijskiego biznesmena w swoim hitowym serialu "M jak Miłość". Zgłosił się do nich 61-letni Will Richardson, który mimo zagranicznego akcentu, całkiem sprawnie posługiwał się językiem polskim, co też miło zaskoczyło prowadzących casting. Nikt jednak nie wiedział, że utalentowany mężczyzna był niegdyś mężem gwiazdy TVP.

Po pojawieniu się po raz pierwszy na planie, pracownicy stacji rozszyfrowali tajemniczą przeszłość obiecującego, choć już nieco starszego aktora. Richardson przekonał producentów serialu na tyle, że ci postanowili rozbudować jego rolę i dać mu więcej czasu ekranowego.

- Potrzebowaliśmy Amerykanina do roli. Pan Richardson pasował idealnie. Nie interesowało nas czyim w przeszłości był mężem - skomentował jeden z producentów "M jak Miłość".

Monika Zamachowska o angażu swojego męża dowiedziała się z prasy. Nie kryła zaskoczenia

Dziennikarka, która niegdyś była związana z Willem Richardsonem, nawet nie wiedziała, że jej pierwszy mąż przebywa w Polsce. Była szczerze zaskoczona angażem swojego pierwszego małżonka, zwłaszcza, że był on dziennikarzem i pisarzem, a nie aktorem. Zamachowska życzyła Willowi powodzenia w dalszej karierze na planie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Prezenterka TVP poznała się z Richardsonem w 1990 roku, kiedy wybrała się na kurs językowy do Anglii. Wtedy razem ze swoim chłopakiem została zakwaterowana u Willa, który wtedy miał jeszcze żonę. Po powrocie do Polski dziennikarka korespondowała z pisarzem, aż dowiedziała się o jego rozwodzie. W 1995 roku zawarła z nim małżeństwo, które przetrwało jedynie trzy lata.

61-latek nie ukrywa, że planuje teraz spotkać się z byłą małżonką i powspominać dawne czasy. Być może aktorski debiut przekona go do pozostania na dłużej w Polsce. Na razie jest otwarty na nowe wyzwania.

- Zawsze pragnąłem spróbować jak największej ilości rzeczy, by być lepszym dziennikarzem i pisarzem. Byłem już rockmanem, poetą, a teraz jestem aktorem - przyznał Richardson.

  1. Tragedia w życiu Braci Golców. Najbliższą osobę braci czeka ciężka operacja
  2. Operacje plastyczne Justyny Steczkowskiej! Fani nie mają wątpliwości: "Nos, pośladki, wycięte żebra". Znamy CAŁĄ PRAWDĘ!
  3. Porażające informacje TVN! Eksplozja przerwała głuchą ciszę w polskim mieście, są ranni
  4. Polsat: 10-latka zaginęła 200 metrów od domu. Gdy policjanci znaleźli jej ciało, byli przerażeni
  5. Michał Szpak wyszedł na miasto w samych majtkach. Nie uwierzycie, jaki dodatek wybrał do swojej stylizacji (FOTO)
  6. Zatrzymali pędzącą ciężarówkę. Gdy otworzyli drzwi, poczuli odór śmierci

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu