TVP właśnie poinformowało o przerażającej śmierci ukochanego sportowca. Fani za granicą są zdruzgotani i oszołomieni

TVP właśnie poinformowało o przerażającej śmierci ukochanego sportowca. Fani za granicą są zdruzgotani i oszołomieni Źródło: .

TVP przekazało przerażające informacje. Sportowiec, któremu kibicowały tysiące osób, nie żyje. Fani są przerażeni, nawet nie chcą sobie wyobrażać, co przeżywał przed swoją śmiercią.

TVP podało niepokojące informacje z zagranicy. Okoliczności jego śmierci są straszne, fani określają je jako makabryczne. Nikt nie chciałby przez to przechodzić. Mężczyzna walczył do końca.

TVP: kłopoty zaczęły się już w zeszłym roku. Organizm nie wytrzymał

Fani sportowca, który posługiwał się pseudonimem "La Parka", nawet nie dopuszczają do siebie informacji, że ich ulubieniec nie żyje. Znany pod pełnymi personaliami jako Jesus Alfonso Huerta Escoboza, był zapaśnikiem lucha libre - meksykańskiej odmiany popularnego wrestlingu. Podczas jednego z ubiegłorocznych sparingów doszło do czegoś okropnego, co już wtedy położyło cień na jego karierze.

W październiku zeszłego roku La Parka wziął udział na gali w Monterrey. Na ringu planował przeskoczyć między linami i widowiskowo rzucić się na przeciwnika. Feralnie nie trafił w swojego sparingpartnera i uderzył głową o podłogę. Lekarze zdiagnozowali paraliż. Od tamtego czasu La Parką opiekowali się eksperci, jednak rokowania przestały być dobre - zaczęły się problemy z funkcjonowaniem nerek i płuc. Organizm Escobozy nie wytrzymał i zmarł 11 stycznia właśnie na niewydolność nerek i płuc. Źródła podają, że miał 54 lub 55 lat.

Posypały się kondolencje. Był jednym z najbardziej lubianych zawodników, uwielbiał zaskakiwać

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Jesteśmy bardzo zasmuceni koniecznością przekazania, że nasz przyjaciel i idol fanów meksykańskich zapasów Jesus Alfonso Huerta Escoboza "La Parka" odszedł. Przekazujemy nasze kondolencje oraz wsparcie dla jego rodziny i modlimy się za jego bliskich - przekazała federacja Asistencia Asesoría y Administración powiązana z lucha libre.

Dzisiaj grzeje: 1. 21-letnia modelka nie żyje. Robiła sobie selfie na klifie, który uwielbiają turyści, gdy nagle doszło do najgorszego
2. Nie mieli żadnych szans, wszyscy zginęli na miejscu. Bolesne wiadomości płyną z centralnej Polski

Lucha libre to meksykańska odmiana wrestlingu, a cechą charakterystyczną jest to, że zawodnicy noszą maski, by ukryć swoją tożsamość i występują pod zmienionymi personaliami oraz pseudonimami. To popularny i szanowany sport - maska przekazywana jest nawet z pokolenia na pokolenie, a jej utrata, np. na ringu, oznacza koniec kariery. Meksykanie tłumnie przychodzą oglądać zmagania sportowców, które nierzadko kończą się kontuzjami. Tego, co stało się z La Parką, nie przewidział nikt.

Fot. youtube.com/Al Rojo Vivo

Najlepsze newsy dnia:

  1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  2. Rekompensata za prąd nie dla każdego, musisz spełnić jeden warunek. Znamy szczegóły projektu
  3. TVP właśnie poinformowało o przerażającej śmierci ukochanego sportowca. Fani za granicą są zdruzgotani i oszołomieni
  4. Podczas transmisji na żywo Jackowski nagle miał wizję. Łapał się za głowę, mówił straszne rzeczy i machał rękoma
  5. Lekkie i puszyste ciasto bez pieczenia po prostu rozpływa się w ustach. Prosty przepis na niebo w gębie

Źródło: TVP Info

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News