TVP wydała oświadczenie
Screen youtube.com The Voice of Poland
Monika Majko - 13 Stycznia 2021

Ważą się losy Michała Szpaka i Andrzeja Piasecznego w TVP? Stacja komentuje, fani liczyli na inną odpowiedź

TVP wydała oficjalne oświadczenie w sprawie Michała Szpaka i Andrzeja Piasecznego, którzy w ostatnim czasie wywołali niemałe poruszenie swoim zachowaniem. Przyszłość artystów w programie „The Voice of Poland” stoi pod wielkim znakiem zapytania. Nie na taką reakcję stacji liczyli fani muzycznego show.

Gwiazdy TVP już wkrótce mogą stracić pracę. Dalsza obecność Michała Szpaka i Andrzeja Piasecznego w programie „The Voice of Poland” nie jest pewna. Stacja wydała oświadczenie w sprawie artystów, którzy w ostatnim czasie publicznie wyrazili sprzeciw wobec działań obecnego rządu.

TVP zabrała głos w sprawie Michała Szpaka i Andrzeja Piasecznego

Michał Szpak już od dawna publicznie piętnuje działania polskiego rządu, a także samej Telewizji Publicznej, której zarzucał niedawno manipulowanie informacjami.Wokalista był również aktywnym uczestnikiem protestów organizowanych w ostatnich tygodniach w ramach Strajku Kobiet.

Wokalista wziął udział m.in. w proteście pod domem Jarosława Kaczyńskiego, gdzie odbyło się zbiorowe czytanie „Dziadów” Adama Mickiewicza. Wśród artystów, którzy wzięli udział w przedstawieniu znaleźli się również m.in. Krzysztof Zalewski, Natalia Przybysz i Maria Sadowska.

Z kolei jego starszy kolega po fachu, który zasiada w fotelu jurora w programie „The Voice Senior”, 6 stycznia 2021 roku z przytupem świętował swoje 50. urodziny. Bliscy i przyjaciele Andrzeja Piasecznego zgromadzili się w domu Adama „Nergala”, Darskiego w Sopocie, gdzie urządzili świętującemu piosenkarzowi imprezę.

W nocy Przemysław Czarnek przekazał tragiczną wiadomość. Nie żyje zasłużony PolakW nocy Przemysław Czarnek przekazał tragiczną wiadomość. Nie żyje zasłużony PolakCzytaj dalej

Domówka u Nergala wywołała ogromne poruszenie w mediach, ponieważ do sieci trafiły nagrania z imprezy. Na filmach można usłyszeć, jak w czasie jednego z toastów Andrzej Piaseczny wykrzykuje wulgarne słowa, jednoznacznie wskazujące na to, że nie jest ona zadowolony z obecnego rządu.

– J***ć biedę, PiS, Konfederację i wszystkich k***a tam, co tego…– wykrzykiwał Andrzej Piaseczny.

Dodatkowo, przyjaciele artysty przygotowali w prezencie aranżację jednego z jego utworów, które odśpiewali mu na żywo w czasie wspólnego świętowania w Sopocie. W przerobionym tekście piosenki znalazły się insynuacje, że gwiazdor zażywał narkotyki. Wszystko to zostało przedstawione w formie żartu, jednak wielu internautów było oburzonych zachowaniem piosenkarza.

Stacja oficjalnie skomentowała zachowanie artystów, którzy pozostają zatrudnieni przez Telewizję Publiczną zarządzaną przez Jacka Kurskiego. Okazuje się, że ich udział w kolejnych edycjach programu „The Voice of Poland” stanął pod znakiem zapytania.

– […] Zachowania danego celebryty lub artysty, promujące postawy szkodliwe i społecznie nieakceptowalne, takie jak mowa nienawiści czy afirmacja używania narkotyków, oczywiście mają wpływ na decyzje Telewizji Polskiej co do angażowania takich osób do kolejnych produkcji w przyszłości. [...] Skład jurorów formatu „The Voice…” jest stale modyfikowany. O tym, kto zasiądzie w fotelach trenerskich w kolejnych edycjach programu, Telewizja Polska poinformuje w odpowiednim czasie – głosi fragment komunikatu wydanego przez stację.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News