TVP zaginięcie
Pxfuel
Maria Wieczorek - 13 Stycznia 2020

Fatalne wiadomości TVP z samego rana. Zaginął polityk, w rzece znaleziono wrak jego auta

TVP Info przekazało niezwykle przykre wieści. Zaginął lubiany polityk, a jego samochód znaleziono w rzece. Nie wiadomo, co się stało z samorządowcem. Trwa akcja poszukiwawcza.

TVP Info nagłaśnia sprawę zaginięcia lubianego polityka, który zniknął 10 stycznia 2020 roku. Od tamtej pory trwają poszukiwania mężczyzny, ponownie bezskutecznie zakończone w niedzielę. W poniedziałek rano rozpoczną się oczywiście na nowo. Zaginiony był znany w swoim regionie, gdyż aktywnie działał jako polityk samorządowy, pracował jako radny gminy Terespol.

ślub anny jantarW dzień swojego ślubu Anna Jantar wypowiedziała do męża odważne słowa. Nie miała pojęcia, że ktoś ją podsłuchujeCzytaj dalej

TVP Info przekazało wieści o zaginięciu samorządowca

Policja poszukuje Tomasza Sylwiesiuka, radnego z województwa lubelskiego. Jego pusty samochód wyłowiono z Krzny w miejscowości Starzynka 11 stycznia. Wiadomo, że 45-latka nie było w środku. Do dziś nie wrócił także do domu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

DzieckoPodczas remontu znalazł w domu dziecięcą trumnę. Zajrzał do środka i zamarłCzytaj dalej

- Po zmroku poszukiwania zostały zawieszone. Mężczyzny nie odnaleziono. Poszukiwania będą wznowione w poniedziałek rano. (...) Przeszukiwane było koryto rzeki aż do jej ujścia do Bugu oraz brzegi - przekazała oficjalnie podkomisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla, reprezentująca komendę w Białej Podlaskiej.

Poszukiwania wciąż trwają

Dzisiaj grzeje:

1. Wakacje w więzieniu, tuż obok najgorszych i bezwzględnych kryminalistów. Niewiarygodna oferta turystyczna "Alcatraz wschodu"
2. Zatrważające wiadomości z południa Polski. Bardzo mocne uderzenie, zatrzęsły się budynki, mieszkańcy są zdezorientowani

W poszukiwania zaangażowano bardzo duże grupy osób. Przedstawicielom służb oraz ochotnikom pomagała technologia. Używano bowiem nowoczesnych dronów. Mimo to akcji nie udało się zakończyć sukcesem. Służby jak na razie nie wykluczają żadnej możliwości.

Córka zaginionego udostępniła w sieci jego zdjęcie oraz opis, który może ułatwić poszukiwania. Dowiadujemy się z niego, że 45-latek ma "ok. 180 cm wzrostu, ok. 110-120 kg, włosy i oczy brązowe, lekką bliznę z tylu głowy po prawej stronie". W dni zaginięcia był ubrany w spodnie moro, kurtkę oraz brązowe trapery.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Julia Wieniawa powiedziała, co uważa o WOŚP. Przy okazji ujawniła historię ze swojego dzieciństwa
  2. Wypłata 13. emerytury obniży zwykłą emeryturę. Polaków czeka dramatyczna sytuacja
  3. Zdrowe dziecko położyło się spać we własnym łóżku. Po 2 godzinach było martwe, przyczyna odebrała mowę lekarzom
  4. Nikt wcześniej tak nie poniżył Magdy Gessler. Nie mieści się w głowie, jak została potraktowana przed kamerami Kuchennych rewolucji
  5. Nie żyje wyjątkowy muzyk, jego zespół był uwielbiany przez Polaków. Miał tylko 45 lat

RybaWyłowił rybę z obrączką na ogonie. Kiedy poznał prawdę na jej temat, był przerażonyCzytaj dalej

Źródło: TVP Info

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News