Okropne informacje TVN i TVP. Na brutalnie poturbowanej 13-miesięcznej dziewczynce ktoś miał się dopuścić ohydnych, zboczonych czynów

Okropne informacje TVN i TVP. Na brutalnie poturbowanej 13-miesięcznej dziewczynce ktoś miał się dopuścić ohydnych, zboczonych czynów Źródło: Unsplash/Kate Krivanec

TVP oraz TVN podały przerażające informacje. Okazało się, że 13-miesięczna dziewczynka, która trafiła do szpitala, ma bardzo poważne obrażenia. Podejrzewa się, że doszło do najgorszego.

TVP i TVN poinformowały o sytuacji 13-miesięcznej dziewczynki, która trafiła do szpitala w Szczecinku w wyjątkowo ciężkim stanie. Lekarze przeprowadzili wstępne badania, a ich wyniki wprawiły ich w osłupienie. Na nieco ponad rocznej dziewczynce prawdopodobnie dopuszczono się wyjątkowo ohydnych czynów.

TVN i TVP przekazały przerażające informacje o stanie 13-miesięcznej dziewczynki

- U dziecka stwierdzono pewne niepokojące objawy. W wyniku badań i konsultacji stwierdzono uraz krocza, który budził podejrzenia wykonania czynów nierządnych na tej małej dziewczynce - poinformował dyrektor medyczny szpitala, Marek Ogrodziński.

Z powodu jej stanu trzeba było przetransportować ją do Szczecina, a dokładnie do Poradni Ginekologii Dziecięcej i Dziewczęcej, znajdujący się w szpitalu na ul. Unii Lubelskiej. Jak poinformowała Joanna Woźnicka, rzeczniczka placówki poinformowała, że mimo wszystko życiu dziewczynki nic nie zagraża.

Sprawa dotarła do prokuratury, zaczyna się śledztwo

Policja, zapytana o szczegóły sprawy, odsyła do prokuratury. Z kolei prokuratura twierdzi, że otrzymała zgłoszenie od lekarzy, którzy zauważyli niepokojące obrażenia na ciele dziewczynki. Wskazywały one na to, że ktoś mógł dopuścić się gwałtu na zaledwie 13-miesięcznym dziecku. Więcej informacji będzie po tym, jak biegli zakończą procedury.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Natychmiast prokurator rejonowy w Szczecinku rozpoczął postępowanie, mające na celu stwierdzenie, jak mogło dojść do takich ciężkich obrażeń ciała u dziecka. Są to czynności w formie procesowej. O ich wyniku będzie informować najwcześniej jutro z uwagi na dobro toczącego się postępowania - informował Ryszard Gąsiorowski, rzecznik Prokuratury Okręgowej.

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiany piosenkarz jest ciężko chory. Codziennie przyjmuje tonę leków, wygląda strasznie
2. Niespodziewane słowa ws. śledztwa dot. ekshumacji Woźniak-Staraka. Wypowiedź inspektora obiega media

Mimo to prokuratura nie chce wydawać przedwczesnych osądów. Rzecznik wskazał, że faktycznie - wstępne badania mogą wskazywać, że doszło do gwałtu na dziewczynce, ale na potwierdzenie tych informacji trzeba będzie jeszcze poczekać. Na razie nie jest to nic pewnego, ze względu na to, że badania przeprowadzone na tak młodych osobach wymagają dużo większej uwagi, niż w przypadku dorosłego człowieka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek
  2. Mąż nagrał swoją żonę ukrytą kamerą. Był w szoku, gdy zobaczył, co robi z ich dzieckiem
  3. Krystyna Pawłowicz w nocy nie była w stanie wsiąść do taksówki. Posłance pomogła policja
  4. Nagrano Kaczyńskiego z ukrycia. Widać na filmie jak traktuje się "szeregowego posła"
  5. 102-letnia babcia nie mogła się pojawić na ślubie wnuczki. Panna młoda od razu postanowiła działać, jej pomysł

Źródło: TVN, TVP

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News