Poseł PO stracił prawo jazdy. Brawurową jazdą naraził życie wielu ludzi

Poseł PO stracił prawo jazdy. Brawurową jazdą naraził życie wielu ludzi Źródło: Wikipedia/Lukas Plewnia

TVP Info poinformowało, że jeden z posłów PO stracił prawo jazdy. Fan szybkiej jazdy naraził życie wielu ludzi. O kogo chodzi?

TVP Info jak zwykle jest czujne. Pilnują, aby w Polsce nic nie umknęło naszej uwadze. Ostatnią informacją, jaką się podzielili, było to, że jeden z posłów PO stracił prawo jazdy. I nie za byle co. Wielbiciel szybkiej jazdy, nie zważając na nic, mógł narazić życie wielu osób.

Coraz to nowe egzaminy na prawo jazdy, nowe przepisy. Łatwo można się pogubić w tym, co możemy robić na drodze, a czego nie. Jedno jest jednak pewne: zbyt szybka jazda zawsze będzie niedozwolona. Może ona narazić nie tylko zdrowie i życie kierowcy, ale też bezpieczeństwo przechodniów. W trosce o nasze życie piraci drogowi i fani adrenaliny powinni wyładowywać swoje emocje w inny sposób niż na drodze.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

TVP Info w pościgu za piratami drogowymi

Adam Szejnfeld przekroczył dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h. Polityk Platformy Obywatelskiej stracił za to prawo jazdy. To nie wszystko. Został też ukarany mandatem w wysokości 500 zł i 10 punktami karnymi. Prawo jazdy będzie mógł odebrać dopiero za trzy miesiące. Szejnfeld, prowadząc swoje BMW jechał w terenie zabudowanym z prędkością 101 km/h. Przypomnijmy, że dopuszczalna prędkość w tych warunkach wynosi o 51 km/h mniej. 

- Pośpiech nie popłaca - skomentowało TVP Info na Twitterze.

Dzisiaj grzeje: 1. Mama Anny Kalczyńskiej jest w rozpaczy. Nie żyje jej ukochany mąż i ojciec dziennikarki Dzień Dobry TVN
2. Mąż wymaga, by codziennie stroiła się jak na bal. Nigdy nie zapomni, jak upokorzył ją przy znajomych

Co racja to racja. Trzeba było się nie spieszyć, to prawko nadal byłoby w portfelu, a nie na policji. Poseł jednak nic już z tym nie zrobi. Odbierze prawo jazdy przed świętami. Będzie to idealny prezent. O ile znowu nie wyjedzie na drogę przekraczając prędkość. Wczoraj się udało i nikt nie został poszkodowany, ale nie należy liczyć, że dobra passa nigdy się nie kończy. Swoją brawurą poważnie narażał siebie i innych.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polacy w Szwecji okradają Polaków. Bezczelna metoda
  2. Urodziła dziecko dla dziecka. 45-letnia kobieta zaszła w ciąże i urodziła swoje wnuka
  3. Kobieta nagrywała spokojne morze. Nagle łódka skręciła i pojawił się widok, którego nie zapomni do końca życia
  4. Mąż został nagrany przez żonę, gdy spał. Nieświadomie robił przedziwne rzeczy
  5. Zadziwiający telefon mamy na policję. 2-latek został pobity, a jego oprawca ma tyle samo lat, co ofiara

źródło: tvp

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News