TVP właśnie poinformowało, tragiczne wieści. Był ulubieńcem widzów, nie żyje

TVP właśnie poinformowało, tragiczne wieści. Był ulubieńcem widzów, nie żyje Źródło: Pikio.pl

Nie żyje ulubieniec widzów TVP. Właśnie przekazano tragiczne wieści na temat jego nagłego odejścia. To straszna informacja.

Nie żyje znany i lubiany pracownik stacji telewizyjnej TVP3 Wrocław. O przedwczesnej śmierci mężczyzny poinformowali jego przyjaciele. Oficjalne oświadczenie pojawiło się w mediach społecznościowych i na stronie internetowej medium. Niestety, szczegóły dotyczące jego odejścia nie zostały przekazane opinii publicznej. Bliskim i współpracownikom popularnego realizatora składamy wyrazy głębokiego współczucia.

Nie żyje Wiesław Walas z telewizji TVP3 Wrocław

Nie żyje Wiesław Walas, uwielbiany przez telewidzów pracownik TVP3 Wrocław. Dziennikarz był odpowiedzialny za popularne programy takie jak: "Fakty" i debatę polityczną "Musimy porozmawiać". Od blisko czterech dekad zajmował się także obowiązkami związanymi z realizacją techniczną i realizacją techniczną fonii.  Był prawdziwym mistrzem w dziedzinie, którą się zajmował. Odbiorcy z terenu Dolnego Śląska oraz współpracownicy go uwielbiali. Nie jest tajemnicą, że praca z nim jest prawdziwą przyjemnością.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Zmarł Wiesław Walas, nasz kolega, dzięki któremu przez ostatnie lata mogliście oglądać między innymi 'Fakty' czy polityczną debatę 'Musimy porozmawiać'. Od 34 lat pracował w TVP3 Wrocław, między innymi na stanowiskach realizatora technicznego i realizatora technicznego fonii. Nie pojawiał się na telewizyjnej antenie, ale to Wiesław sprawiał, że głosy prowadzących, reporterów w terenie oraz gości programów Telewizji Wrocław docierały do najdalszych zakątków Dolnego Śląska. Będzie nam Go brakowało - czytamy na stronie internetowej TVP3 Wrocław.

Dzisiaj grzeje: 1. Do mediów przedostały się doniesienia z „czerwonych stref” w Polsce. Co tam się dzieje?

2. Ogłoszono poważne zmiany w szkolnictwie. Wszyscy uczniowie będą się musieli dostosować

3. Prawie nikt nie znał mrocznego sekretu Grzegorza Miecugowa. Wyszło na jaw dopiero po latach

To, że mężczyzna nie żyje, jest nieodżałowaną stratą dla jego bliskich, przyjaciół i współpracowników. Wiadomość opublikowana w mediach społecznościowych wywołała wielki smutek fanów, co przejawia się w smutnych reakcjach pod postami. Choć Wiesław Walas nie był prezenterem, a jego twarz nie była znana wielu osobom, nie brakowało osób, które doceniały jego pracę. Pracownik stacji TVP3 Wrocław był inspiracją dla pokoleń początkujących pracowników telewizji. Odszedł zdecydowanie zbyt szybko. Wszystkim, którzy cierpią po jego odejściu, składamy szczerze kondolencje. To niejedyna tragiczna informacja, która trafiła do mediów dzisiejszego dnia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Widzowie TVP przecierali oczy ze zdumienia, co ona na siebie założyła? Dziennikarka nie wytrzymała, mocne słowa
  2. Sanepid pilnie poszukuje osób w czterech miastach. Mieli kontakt z chorym
  3. Agata Duda zostawiła tylko jedną wiadomość. Nie tak miało być, wielu jest zawiedzionych
  4. Dotarliśmy do rodziny, która brała udział w programie „Nasz nowy dom”. Wyznali wszystkie tajemnice
  5. Dziennikarka "Dzień Dobry TVN" prowadziła jeden z najbardziej żenujących odcinków programu w historii. Teraz po raz kolejny wkłada kij w mrowisko

Źródło: TVP3 Wrocław

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News