Pogrzeb Hanny Dunowskiej. Wiadomo już, gdzie i kiedy pożegnają gwiazdę seriali TVP

Pogrzeb Hanny Dunowskiej. Wiadomo już, gdzie i kiedy pożegnają gwiazdę seriali TVP Źródło: .

Gwiazda TVP, Hanna Dunowska, zaskoczyła wszystkich swoim nagłym odejściem. Bliscy, fani i współpracownicy gwiazdy byli wstrząśnięci tą stratą. Teraz ujawniono miejsce i datę pogrzebu aktorki.

Seriale TVP nie byłyby takie same bez wspaniałych kreacji aktorskich Hanny Dunowskiej. Artystka miała na swoim koncie wiele wspaniałych ról, w tym w "Na dobre i na złe" czy "Barwach szczęścia", gdzie widzowie mogli oglądać ją aż do 2016 roku. Gwiazda zmarła po długiej walce z nowotworem piersi. Teraz przekazano wiadomość o pogrzebie artystki.

Gwiazda znana z seriali TVP odeszła. Jej postawa była imponująca

Hanna Dunowska przeżyła wiele ciężkich chwil w swoim życiu. Kryzys w małżeństwie i straszna diagnoza zbiegły się w czasie. Choć dla wielu osób to byłby powód do załamania się, aktorka w końcu stanęła na nogi. Zaczęła studiować psychologię, a choroba sprawiła, że zupełnie inaczej spojrzała na życie. Stała się osobą niezwykle uduchowioną, która wspierała innych w trudnych chwilach.

Nie zrezygnowała też z grania w serialach. Co jakiś czas pokazywała się produkcjach TVP czy Polsatu. Była inspiracją dla wielu innych aktorów oraz osób, które znały ją prywatnie. Wieść o jej śmierci była dla nich okropna, a wiele osób wciąż nie może dojść do siebie. Fani czekali na informację o pogrzebie aktorki, bowiem chcieli ją pożegnać i podziękować za siłę, jaką się dzieliła z innymi. Już wiadomo, kiedy mogą to zrobić.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pogrzeb Hanny Dunowskiej. Podano miejsce i datę

Informację o pogrzebie Hanny Dunowskiej przekazał Związek Artystów Scen Polskich. Ostatnie pożegnanie z gwiazdą odbędzie się 14 sierpnia o godzinie 13:00. Ceremonia zostanie odprawiona w Domu Pogrzebowym na Powązkach Wojskowych w Warszawie, ciało natomiast spocznie na Cmentarzu Bródnowskim w rodzinnym grobie.

Dzisiaj grzeje: 1. Mama poszła sprawdzić, czy jej córka śpi. Kiedy zobaczyła w łóżku obok niej psa, zaczęła wszystko nagrywać
 2. Prawdziwe zarobki w dyskoncie. Ujawnili, ile płaci Biedronka i Lidl

- Odeszła przedwcześnie w pełni sił twórczych, spełniając się też ostatnio w swoim nowym zawodzie - psychoterapeutki pracującej w Ośrodku Rozwoju i Psychoterapii 'Przemiany', fachowo pomagając pacjentom uporać się z depresjami, nerwicami, stanami żałoby lub utraty bliskiej osoby -napisali znajomi ze Związku Artystów Scen Polskich.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pięć najlepszych znaków zodiaku. Każdy chciałby nimi być!
  2. 44-letni aktor przyłapany z KOCHANKĄ! Zrobiono im zdjęcia na wakacjach, dziewczyna ma 22 lata. Nie uwierzycie, kim jest
  3. Trudno uwierzyć, co można znaleźć w pochwach Polek. Ginekolog ujawnia odbierające mowę szczegóły
  4. Tajemnicza choroba sprawiała, że kobieta nie wracała do zdrowia 10 lat. Nagle mężczyźni dokonali porażającego odkrycia
  5. Wiesz o czym myśli Twój pies? To nagranie rozłoży was na łopatki, prawdziwe do bólu

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News