Sprawa jest pilna. Policja alarmuje o kolejnym tajemniczym zaginięciu młodej osoby w Polsce

Sprawa jest pilna. Policja alarmuje o kolejnym tajemniczym zaginięciu młodej osoby w Polsce Źródło: .

TVP przekazuje Polakom niepokojące informacje dotyczące kolejnego zaginięcia w ostatnich dniach. Dowiedzieliśmy się, że zaginęła kolejna młoda osoba. Sprawa jest o tyle tajemnicza, że policja na razie nie podaje zbyt wielu informacji - aktualnie poszukiwani są jednak potencjalni świadkowie zdarzenia.

TVP postanowiło poinformować Polaków o kolejnym zaginięciu, do którego doszło w naszym kraju. Cała Polska wciąż żyje sprawą małego Dawidka, który zniknął w niewyjaśnionych okolicznościach, a wciąż pojawiają się nowe wieści. Nieoczekiwanie poznaliśmy nowe informacje dotyczące kolejnego zaginięcia dotyczącego młodej osoby. Policja przekazała pierwsze informacje.

Dowiedzieliśmy się, że służby zajęły się już poszukiwaniami młodej osoby, która zaginęła w pobliżu Warszawy. W sprawie wciąż pojawiają się nowe doniesienia, dzięki czemu już niebawem możemy poznać całą prawdę dotyczącą tego, co się dzieje. Póki co jednak wszystko wygląda bardzo tajemniczo, zwłaszcza wobec informacji podanej przez policję.

TVP informuje o zaginięciu kolejnej osoby

Dziś TVP postanowiła, że przekaże Polakom informacje dotyczące kolejnego zaginięcia, do którego doszło w naszym kraju. Dowiedzieliśmy się już, że dotyczy ono młodej osoby, co wywołało przerażenie. Tajemnicze zniknięcie dwóch młodych osób w tak krótkim odstępie czasu jest co najmniej niepokojące. Policja przekazała część ustalonych przez siebie faktów.

Dowiedzieliśmy się, że na jednym ze skrzyżowań w Tomaszowie Mazowieckim doszło do wstrząsającego wydarzenia, które mogło przypominać porwanie. Pewna młoda kobieta została siłą przeniesiona do samochodu. Policjantom póki co nie udało się ustalić, kto postanowił przenieść zaginioną do samochodu.

TVP przekazuje smutne wiadomości

- Dla dobra sprawy nie mogę powiedzieć nic więcej - mówi aspirant Grzegorz Stasiak z policji w Tomaszowie Mazowieckim, wskazując na to, że podanie kolejnych wiadomości mogłoby zagrozić sprawie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Policja postanowiła również poprosić wszystkich świadków zdarzenia o to, by zgłosili się i opowiedzieli o wszystkim, co widzieli. Każda informacja może przydać się do ustalenia danych osobowych porywacza.

Funkcjonariusze dodają, że informatorzy zachowają całkowitą anonimowość. Kolejne osoby zaczynają głośno mówić o swoim niepokoju wobec kolejnym zniknięciu młodej osoby w naszym kraju. Już niebawem powinniśmy doczekać się nowych informacji podanych przez policję. Póki co musimy opierać się na dość lakonicznym komunikacie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Roksana Węgiel pokazała WSZYSTKO i fani zdębieli. Nikt nie spodziewał się tego po 14-letniej piosenkarce. Jej rodzice nie będą zadowoleni!
  2. Legendarna dziennikarka TVP zmarła w zupełnym zapomnieniu. Kochały ją miliony widzów, przegrała walkę z okrutną chorobą
  3. Przenigdy nie kupuj takiej popularnej wody w sklepach. Miała być zdrowa, a może być rakotwórcza
  4. W portfelu znalazł list od żony, który napisała tuż przed śmiercią. Złapiesz się za głowę, tak mocne są to słowa
  5. Wygląd córki Roberta Janowskiego onieśmiela. Nastolatka skradnie serca wielu Polaków
  6. Przyjaciel rozdaje rzeczy po zmarłej gwieździe "Świata według Kiepskich". Zdumiewające doniesienia
     
      

Źródło: TVP

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News