Wstrząsające informacje TVP. Jeden z najpopularniejszych celebrytów miał podpalać auta i bić policjantów

Wstrząsające informacje TVP. Jeden z najpopularniejszych celebrytów miał podpalać auta i bić policjantów Źródło: .

TVP podało informacje o zaskakujących zarzutach dla cieszącego się w Polsce ogromną popularnością celebryty. Wynika z nich, że znana persona odpowiada za podżeganie do podpalenia kilku aut i atak na funkcjonariuszy policji.

TVP poinformowało o najnowszych zarzutach postawionych znanemu celebrycie. Wynika z nich, że sławna polska gwiazda mogła być zamieszana w mafijne porachunki i działalność zorganizowanych grup przestępczych. Gigantyczny skandal rozrywa Polskę. 

TVP informuje o najnowszych ustaleniach prokuratury

Oskarżonym jest Mamed Ch. słynny w Polsce i na świecie zapaśnik MMA pochodzenia Czeczeńskiego, znany z tego, że wygrał 34 walki na 42 stoczone. Zarzuty postawione sportowcowi to: paserstwo, zlecenie podpalenia, a także naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariuszy Policji.

Obecnie nie wiadomo zbyt wiele na temat samych podpaleń, oprócz tego, że w ogniu miało stanąć kilka samochodów, a gwiazdorowi zarzucono "sprawstwo kierownicze" w podpaleniu. Podejrzewa się, że mogło chodzić o porachunku przestępcze, lecz nie są to potwierdzone informacje.

Ponadto w zarzutach postawionych gwieździe mówi się o znieważeniu funkcjonariuszy policji, a także stosowanie wobec nich przemocy. Dojść do wszystkiego miało w Warszawie, natomiast do zaatakowania policjantów w Olsztynie. Mamed Ch. chciał, aby policjanci zaniechali przeprowadzania czynności służbowych wobec niego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nieco więcej wiadomo na temat zarzutów paserstwa. Podobno sportowiec miał kupować luksusowe samochody wyłudzone przez grupy przestępcze w Czechach, a następnie sprowadzać je do Polski. Jak informuje rzecznika prokuratury krajowej, Ewa Bialik, wśród aut były takie modele jak BMW 7, BMW M6, Porsche Panamera, czy Range Rover Evoque.

Znany sportowiec zatrzymany przez służby

Mamed Ch. został zatrzymany nad ranem w swoim własnym domu na Warmii i Mazurach. Do akcji zaangażowano Antyterrorystów, którzy za powód zatrzymania podali paserstwo luksusowych aut. Zatrzymanie zostało przeprowadzone na polecenie Śląskiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej.

Wobec podejrzanego skierowano wniosek do sądu o tymczasowe zatrzymanie w celach zapobiegawczych. Mamedowi Ch. za postawione zarzuty, może grozić nawet do 5 lat więzienia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wiadomo, na co chorowała Irena Szewińska! Przyczyny śmierci legendarnej olimpijki są STRASZNE. Aż trudno w to uwierzyć
  2. Katarzyna Skrzynecka miała WYPADEK! Poturbowana gwiazda pokazała przerażające zdjęcie. Od tego widoku zrobi wam się słabo
  3. Oliwia Bieniuk chora? W mediach o tym nie usłyszycie
  4. Dramat ojca dzieci Małgorzaty Rozenek. Po udarze spotkało go kolejne wielkie nieszczęście
  5. Meghan Markle i Harry niedawno zostali rodzicami i już przekazali radosną wiadomość. Gratulacje spływają z całego świata
  6. Nie żyje Marta. Jej ciało znaleziono w lesie

Źródło: TVP

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News