TVP
Instagram dziewczyny_ze_lwowa_tvp
Mateusz Sidorek - 12 Maja 2020

TVP podjęło kontrowersyjną decyzję. Popularny serial na zawsze znika z anteny

Decyzja TVP o zdjęciu z anteny popularnego serialu wywołała duże kontrowersje. Na Facebooku reżysera produkcji pojawił się wpis przepełniony żalem. Teraz fani będą musieli pożegnać się z ulubionymi bohaterami. Telewizja Polska nie podała oficjalnego powodu zakończenia emisji serialu. Informację o zmianach w ramówce przekazał portal Fakt.

TVP podjęło kolejną decyzję, która zasmuci wielu widzów. Część publiczności gromadziła się przed odbiornikami specjalnie po to, żeby obejrzeć ten ulubiony serial. Niestety produkcja na zawsze zniknie z anteny. Swojego niezadowolenia nie ukrywał nawet sam reżyser. Wszystko wskazuje na to, że "Dziewczyny ze Lwowa" nie będą dłużej częścią ramówki Telewizji Polskiej.

Chłopiec zabił brata5-letni chłopiec zabił 12-letniego brata. Myślał, że trzyma zabawkęCzytaj dalej

Na zdjęciu opublikowanym na oficjalnym Instagramie "Dziewczyn ze Lwowa" widzimy uśmiechniętą ekipę serialu TVP. Niestety już niedługo fani będą mogli z poczuciem tęsknoty oglądać fotografie z ulubionymi bohaterkami. Zapadła decyzja o zdjęciu produkcji z anteny. Losy "Dziewczyn ze Lwowa" publiczność mogła śledzić od 5 kwietnia 2015 roku - to wtedy wyemitowano pierwszy odcinek.

TVP wywołało duże niezadowolenie wśród fanów i samego reżysera

Decyzja TVP wywołała lawinę komentarzy publiczności Telewizji Polskiej. Sam reżyser "Dziewczyn ze Lwowa", Wojciech Adamczyk opublikował na swoim Facebooku wpis pełen żalu i smutku. Wszystko wskazuje na to, że zarząd TVP nie do końca przemyślał wcześniej podjęty krok i w efekcie może stracić część widzów, którzy punktują błędy w planowaniu ramówki.

- Już nie będzie „Dziewczyn ze Lwowa”... Żałuję, bo opowiadaliśmy historie ważne, współczesne i dające do myślenia. Szkoda tej wspólnoty, która nakręciła 52 odcinki na niezłym poziomie... Szkoda gromady świetnych aktorów z czterema dziewczynami na czele... Miejmy nadzieję, że mają w TVP coś lepszego... - wpis Wojciecha Adamczyka cytuje portal Fakt.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nastolatka18-letnia Angelika zginęła, prokuratura nie potrafi wskazać winnego. Porażające szczegóły, ręce opadająCzytaj dalej

- Niestety w programach oferuje się nam odmóżdżacze w stylu "Ukryta prawda", czy najgorszej jakości "Hotel Paradise". Nie ta stacja oczywiście, ale dobrze pokazuje, do jakiego poziomu to zmierza. Dno. Dziękujemy za te mądre seriale - Fakt cytuje komentarz jednego z internautów.

Dzisiaj grzeje:

1. Wicepremier przekazał tragiczne informacje. Nie żyje Włodzimierz Niderhaus

2. Zapłacił na stacji banknotem 200-złotowym i odjechał. Kasjer przyjrzał się pieniądzom i zbladł

Serial TVP opowiadał o losach Ukrainek, które zmuszone przez życie podejmują decyzję o wyjechaniu do Polski. Tutaj chcą spełnić swoje marzenia i wreszcie odnaleźć upragnioną stabilizację. W produkcji pojawił się szereg rozpoznawalnych aktorów, których kreacje szybko podbiły serca publiczności. Wśród nich można było zobaczyć na ekranie Mariana Dziędziela, Krzysztofa Stelmaszyka, Annę Marię Buczek, Anne Gorajską oraz Magdalenę Wróbel i Katarzynę Ucherską. Niestety widzowie musieli się z nimi pożegnać. Niedawno pisaliśmy również o zamieszaniu związanym z serialem "Ojciec Mateusz".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Watykan po latach ujawnił wstrząsającą prawdę. Jakie były skutki drugiego zamachu na życie Jana Pawła II?
  2. Tragiczna śmierć młodego sportowca. Dzika bestia rozszarpała go na strzępy, nie miał najmniejszych szans
  3. Zabójstwo. Wyniki sekcji zwłok dziecka nie pozostawiają wątpliwości
  4. 17-letni Bartek przez 10 godzin był odsyłany ze szpitala do szpitala. Umierał w skandalicznych warunkach
  5. Andrzej Duda zatwierdził nową Strategię Bezpieczeństwa Narodowego RP. Padły ważne słowa
  6. Tysiące Polaków źle gotują jajka. Narażają na niebezpieczeństwo siebie i rodziny

Psy9-latek ratował z ulicy bezpańskie psy. Osiem lat później dokonał niemożliwej rzeczy, ciężko powstrzymać łzyCzytaj dalej

źródło: Fakt

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News