TVP przekazało tragiczne informacje
David Tomaseti Unsplash
Irmina Jach - 11 Października 2020

TVP przekazało informacje o nagłej śmierci. Nie żyje słynna dziennikarka i prezenterka

TVP przekazało informacje, których nikt się nie spodziewał. Nie żyje ikona telewizyjna, dziennikarka i prezenterka, którą znał każdy z Polaków. Śmierć nadeszła nagle i niespodziewanie. Trudno w to uwierzyć. Bliskim, przyjaciołom, współpracownikom oraz fanom zmarłej składamy najszczersze wyrazy współczucia. Jej odejście to nieodżałowana strata.

TVP przekazało fatalną informację o śmierci znanej dziennikarki i prezenterki telewizyjnej, której występy widzowie przez lata mogli obserwować na szklanym ekranie. Nikt nie spodziewał się tak tragicznych wieści. Pracownica Telewizji Polskiej była jeszcze zdecydowanie zbyt młoda na śmierć. Wyrazy współczucia. To niejedyna smutna informacja, którą dziś przekazywaliśmy.

TVN, pomarańczowe ostrzeżeniaZacznie się dziś wieczorem, apogeum nastąpi we wtorek. TVN alarmuje, wydano pomarańczowe ostrzeżeniaCzytaj dalej

TVP poinformowało o śmierci znanej dziennikarki i prezenterki telewizyjnej

- Zmarła nasza koleżanka Lidia Andruszkiewicz - przez lata związana z Warszawskim Ośrodkiem Telewizyjnym, gdzie była sekretarzem redakcji, wydawcą, producentem i prezenterką. Poza telewizją najbardziej kochała dalekie podróże - najbardziej do Indonezji i na Kubę. Jednak większość życia spędziła przy Jasnej - to tu prowadziła programy (...) - napisano w komunikacie opublikowanym na stronie internetowej Telewizji Polskiej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

ŚlubTeściowa dała zięciowi na ślubie karteczkę. Kiedy umarła, zdradził żonie jej zapierającą dech treśćCzytaj dalej

Dziennikarka odeszła w sobotę, 10 października, w godzinach porannych. Przez lata prowadziła liczne programy na antenie TVP. Była nie tylko prezenterką, ale także sekretarzem redakcji, wydawcą i producentem. Prowadziła miedzy innymi "Poradnik Prawny", gdzie przeprowadzała rozmowy z politykami. Była też kierowniczką, wydawcą i reporterką "Telewizyjnego Kuriera Warszawskiego".

Dzisiaj grzeje:

1. Profesor wprost przyznał, ile jeszcze potrwa epidemia. Nie ukrywał fatalnych wiadomości

2. Polskę obiegła tragiczna wiadomość, Paweł nie żyje. „Z wielkim smutkiem i żalem zawiadamiamy”

3. Niewiarygodne, ile na swoim zwycięstwie zarobiła Iga Świątek. Kwota trudna do wyobrażenia

Dziennikarka TVP od dłuższego czasu cierpiała na poważną chorobę, która, według informacji opublikowanych przez stację, była bezpośrednią przyczyną jej odejścia. Nie sprecyzowano, na co chorowała. Miała 62 lat. Bliskim, przyjaciołom, współpracownikom oraz fanom zmarłej składamy najszczersze kondolencje. Jej odejście to nieodżałowana strata.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Awantura pod kościołem. Zaczekała na Jarosława Kaczyńskiego, interweniowała policja
  2. Marta Linkiewicz zadziwiła tysiące Polaków. Pokazała swoją kobiecość w sieci, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)
  3. Wszystko poszło na żywo w Polsacie. Polacy dowiedzieli się właśnie, co ma wydarzyć się za kilka tygodni
  4. Właśnie wykryto nowe, ogromne ognisko zakażeń w Polsce. Bardzo przykre informacje
  5. Lekarz odmówił umierającemu pacjentowi pomocy. Skandal i olbrzymia afera w polskim szpitalu
  6. Kobieta na zdjęciu ma 64 lata, zdradziła największy sekret. Codziennie je dokładnie jeden produkt

Mężczyzna znalazł dziwne jajkoZnalazł na podwórku bardzo dziwne jajko. Kilka sekund później pękło, rzucił się do ucieczkiCzytaj dalej

Źródło: TVP

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News