Jest wyrok ws. masakry, w której zginęło 6 osób. Decyzja sądu jest bulwersująca

Jest wyrok ws. masakry, w której zginęło 6 osób. Decyzja sądu jest bulwersująca Źródło: Policja.gov.pl

TVP podało wstrząsającą informację dotyczącą wyroku w sprawie przerażającego wydarzenia. W jego wyniku śmierć poniosło 6 osób, co wstrząsnęły całym naszym krajem. Teraz sąd wydał wyrok, jest on jednak wyjątkowo bulwersujący.

TVP opublikowało nowe informacje dotyczące sprawy, która wstrząsnęła całą Polską. Chodzi o masakrę, o której jeszcze niedawno mówił cały kraj. Śmierć poniosło tam sześć osób, w związku z czym prokuratura musiała zająć się sprawą. Znamy już wyrok sądu, na który od dłuższego czasu czekały dziesiątki Polaków. Wielu z nich uzna jednak decyzję za skandaliczną i bulwersującą.

Jedna z osób odpowiedzialnych za śmierć sześciu obywateli usłyszała wyrok dożywocia. Problem jednak w tym, że mężczyzna nie działał sam i trudno jednoznacznie przyznać, że to właśnie on powinien odpowiedzieć za to, co się stało. Druga osoba, która niemal na pewno miała powiązania z doprowadzeniem do tragedii, wciąż pozostaje na wolności, w związku z czym wiele osób wyraża swoją złość. 

TVP przekazuje wiadomości o wyroku w sprawie masakry

19 lat temu doszło do jednego z najbardziej pamiętnych wydarzeń w historii naszego kraju. W wyniku działań gangsterów w słynnym barze EB, śmierć poniosło aż sześć osób, w tym cztery zupełnie niezwiązane z półświatkiem. O sprawie mówił wówczas cały kraj, a wiele osób domyślało się, że chodzi o porachunki wrogo nastawionych do siebie podwarszawskich mafii.

Do zdarzenia doszło w Nowym Dworze Mazowieckim, w związku z czym wciąż zajmowała się nim prokuratura Warszawa-Praga. Teraz poznaliśmy niepokojący wyrok w tej sprawie, który z pewnością zdziwi wielu Polaków. Okazuje się, że sąd postanowił uniewinnić jednego z przestępców, a drugiego skazać na dożywocie. Problem w tym, że skazany mężczyzna wciąż nie został schwytany.

TVP informuje o nowych wiadomościach w sprawie

Co więcej, Polacy mogą czuć się zdziwieni wobec faktu, że obecnie sprawca zamachu nie jest poszukiwany, w związku z czym odnalezienie go może potrwać wiele lat.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Sąd uniewinnił Marka N. od popełnienia zarzucanych mu czynów. Oskarżonego Daniela E. skazał, uznając za winnego popełnienia czynów z art. 148 paragraf 3 Kodeksu karnego i art. 263 par. 2 Kodeksu karnego łącznie na karę dożywotniego pozbawienia wolności - twierdzi biuro prasowe Sądu Okręgowego dla Warszawy-Pragi.

  1. Twój fryzjer spadnie z krzesła, gdy cię zobaczy! W tych krótkich fryzurach będziesz wyglądać jak BOGINI
  2. Znana polska posłanka w rok schudła aż 38kg! Zdębiejecie, jak zobaczycie TE zdjęcia! To nie mieści się w głowie
  3. Trąby powietrzne znowu przejdą przez Polskę, ale to nie wszystko. Pilne ostrzeżenia RCB dla całego kraju
  4. Najbrzydsze paznokcie hybrydowe w 2019 roku? "Dzieło" tej kosmetyczki doprowadziło klientkę do łez rozpaczy
  5. Michał Szpak w końcu znalazł drugą połówkę. To intymne zdjęcie z partnerką ujawnia wszystko
  6. Księżna Kate powiedziała wszystko nt. czwartej ciąży. Reakcja Williama zwala z nóg

Źródło: TVP

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu