Skandal za kulisami, widzowie mieli się nie dowiedzieć. Wszystko podczas gali disco-polo w TVP

Skandal za kulisami, widzowie mieli się nie dowiedzieć. Wszystko podczas gali disco-polo w TVP Źródło: Nasze Kielce/YouTube

TVP w weekend zabrało widzów do kieleckiej Kadzielni na Festiwal Muzyki Tanecznej. Podczas festiwalu disco polo prowadzącym był Tomasz Kammel. Znany prowadzący podzielił się z internautami informacją o tym, co działo się za kulisami. Widzowie nie mieli pojęcia, że doszło do niemałego spięcia. Wiadomo już, co spowodowało nerwową atmosferę.

TVP podczas wakacji rozpieszcza swoich widzów, festiwalami muzycznymi, które odbywają się na terenie całego kraju. W ubiegły weekend widzowie TVP mieli szansę przenieść się do kieleckiej Kadzielni na Festiwal Muzyki Tanecznej, gdzie na scenie pojawiły się największe gwiazdy disco polo. To właśnie podczas niego za kulisami miał miejsce niemały skandal, który w mediach społecznościowych opisał prowadzący, Tomasz Kammel. 

Skandal za kulisami koncertu TVP 

Tomasz Kammel, prowadzący koncertu TVP opisał całe zdarzenie w mediach społecznościowych. Na Instagramie można przeczytać gorzkie wyznanie na temat sytuacji, jaka miała miejsce za kulisami. Widzowie nie mieli o niczym pojęcia. 

- Podczas wczorajszego Festiwalu Muzyki Tanecznej, gdy siedziałem w kulisach, szykując zapowiedź kolejnego utworu, stanął nade mną manager jednego ze znanych zespołów disco polo. Miał maskę, ale opuszczoną na brodę i bardzo mętne oczy. Nachylił się i zaczął do mnie mówić, kompletnie nie zachowując dystansu - rozpoczął prezenter koncertu TVP. 

Tomasz Kammel poprosił, by menadżer zachował bezpieczny odstęp i zasłonił usta i nos maseczką ochronną. Ciężko uwierzyć, jak zareagował mężczyzna. "Chwilę stał zaskoczony, po czym nachylił się jeszcze bliżej i zapytał, czy jestem poważny, po czym stwierdził, że moja prośba jest głupia. Mimo wszystko poprosiłem, żeby nie nachylał się nade mną bez maseczki. Wtedy odstąpił i na odchodne powiedział „Wiesz co Kammel, ja o Tobie porozmawiam z zarządem” dodał. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Prezenter TVP skierował swoje słowa bezpośrednio do menadżera zespołu disco polo

- Mądralo, możesz iść o mnie rozmawiać z każdym zarządem świata, ale pamiętaj, to są na ogół mądrzy ludzie. Nie ważne jak się nazywasz, i który zespół „reprezentujesz”. Gdy przeczytasz, będziesz wiedział, że chodzi o Ciebie. Być może nikt z Twoich bliskich i znajomych nie zachorował. Moi nie mieli tyle szczęścia. Ciesz się i włącz myślenie, bo na spotkaniach z zarządem sprawna głowa się przydaje. Wierz mi - zakończył swoją wypowiedź Tomasz Kammel. 

Dzisiaj grzeje: 1. Tragiczne informacje z ostatniej chwili. W nocy zmarł dziennikarz TVP i TVN
2. Ministerstwo Zdrowia ostrzega. Wczesne objawy, których nie wolno lekceważyć
3. Minister Szumowski się wygadał. Zdradził, kiedy w całej Polsce wrócą rygorystyczne obostrzenia

Pod postem pojawiło się pełno komentarzy, w których fani przyznają prowadzącemu rację. Internauci są pełni uznania, jak Kammel poradził sobie z menadżerem zespołu disco polo.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Podczas wczorajszego Festiwalu Muzyki Tanecznej, gdy siedziałem w kulisach szykując zapowiedź kolejnego utworu, stanął nade mną manager jednego ze znanych zespołów disco polo. Miał maskę, ale opuszczoną na brodę i bardzo mętne oczy. Nachylił się i zaczął do mnie mówić kompletnie nie zachowując dystansu. Poprosiłem by założył maseczkę i odsunął się na bezpieczną odległość. Chwilę stał zaskoczony, po czym nachylił się jeszcze bliżej i zapytał czy jestem poważny, po czym stwierdził, że moja prośba jest głupia. Mimo wszystko poprosiłem, żeby nie nachylał się nade mną bez maseczki. Wtedy odstąpił i na odchodne powiedział „Wiesz co Kammel, ja o Tobie porozmawiam z zarządem”. Mądralo, możesz isć o mnie rozmawiać z każdym zarządem świata, ale pamiętaj, to są na ogół mądrzy ludzie. Nie ważne jak się nazywasz, i który zespół „reprezentujesz”. Gdy przeczytasz będziesz wiedział, że chodzi o Ciebie. Być może nikt z Twoich bliskich i znajomych nie zachorował. Moi nie mieli tyle szcześcia. Ciesz się i włącz myślenie, bo na spotkaniach z zarządem sprawna głowa sie przydaje. Wierz mi. . #covid_19 #rozsądek #zdrowie #troska #klasa #brakklasy

Post udostępniony przez Tomasz Kammel (@tomaszkammel)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Andrzej Duda miał wypadek. Do sieci trafiły zdjęcia z miejsca zdarzenia
  2. Gwiazdor disco polo przesadził? Wszystko na żywo pokazała TVP, ręce opadają
  3. Potężny wybuch wstrząsnął polską miejscowością. Wśród rannych dziecko, okoliczne zabudowania zniszczone
  4. Niestety, mamy potwierdzenie. Kolejne regiony w Polsce objęte pomarańczową strefą
  5. Aktor "Na Wspólnej" wyjawił na swój temat prawdę i nie zamierza stać w cieniu. Nie będzie już nic ukrywał

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News