Żywioł zaatakował w jednej chwili, był bezlitosny. TVP informuje o śmierci 43 osób

Żywioł zaatakował w jednej chwili, był bezlitosny. TVP informuje o śmierci 43 osób Źródło: Pikio.pl

TVP przekazało tragiczne informacje, 43 osoby straciły życie, a wiele innych uważa się za zaginione. Żywioł zaatakował nagle, nie mieli żadnych szans. Wszystko przez fatalne warunki atmosferyczne, które od jakiegoś czasu utrzymywały się na regionem.

TVP poinformowało o tragedii w Indiach, nie żyją 43 osoby, ale jak donoszą lokalne media, liczba ofiar może jeszcze wzrosnąć. Żywioł zaatakował nagle i był bezwzględny. Kilkadziesiąt osób zostało żywcem pogrzebanych pod lawiną błotną.

TVP przekazała tragiczne informacje z Indii

Jak poinformowały w niedzielę indyjskie media, do tragedii doszło w stanie Kerala. Pracownicy jednej z plantacji herbaty w regionie Idukki zostali pogrzebani pod lawiną ziemną, która zeszła z okolicznych wzgórz. Nie żyją 43 osoby, ale liczba ofiar może wzrosnąć. Na plantacji w chwili zdarzenia miało znajdować się co najmniej 80 osób, wiele z nich wciąż uznaje się za zaginione. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

TVP poinformowało o śmierci 43 osób, liczba ofiar może jednak wzrosnąć

Służby prowadziły akcję ratowniczo-poszukiwawczą, jednak z uwagi na fatalne warunki atmosferyczne panujące w regionie, praca ratowników musiała być przerywana. Lawina zeszła ze wzgórz wskutek ulewnych deszczy monsunowych, które nawiedzają te tereny cyklicznie w tym okresie roku. Opady te w Azji Południowej odgrywają ważną role w gospodarce wodnej rejonu, ale jednocześnie powodują również wiele zniszczeń i zagrożeń.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje polski polityk. Był swoistym symbolem

2. Pierwsze objawy guza mózgu. Absolutnie nie wolno ich bagatelizować

3. Wszystko trwało moment, nagrania porażają. Nie żyje co najmniej 7 osób, w tym niemowlę

W piątek 7 sierpnia 2020 roku w tym samym regionie doszło do katastrofy samolotu pasażerskiego. Tragedia także spowodowana była częściowo przez deszcze monsunowe. Piloci Boeinga linii Air India Express lądowali w deszczu, maszyna rozbiła się na końcu pasa startowego, kadłub rozpadł się na dwie części. W wyniku katastrofy śmierć poniosło 18 pasażerów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 1 września dzieci wracają do szkół. Porażające słowa eksperta, nie ma wątpliwości, co się stanie
  2. Spod ziemi było słychać paniczny pisk. Znalezisko zmroziło krew w żyłach
  3. Ludzie rzucili się na siebie. Goście chrzcin pobili się z gośćmi poprawin weselnych
  4. Sanepid alarmuje. Zakażony ksiądz rozdawał komunię, wierni poszukiwani
  5. Zbigniew Ziobro upokarzająco o niebinarnej aktywistce, odbierając jej godność. "Bełkot. Mężczyzna, który dorabia ideologię"

Źródło: TVP Info

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News