Legendarny prezenter TVP jest poważnie chory. Smutne informacje, jest z nim bardzo źle

Legendarny prezenter TVP jest poważnie chory. Smutne informacje, jest z nim bardzo źle

TVP od dawna kojarzy się z tym prezenterem, a widzowie stacji uwielbiali go za jego profesjonalizm i klasę. Dzisiaj jest bardzo chory. "Jestem w dołku fizycznym" - wyznał w rozmowie z reporterem. Informacja o jego chorobie wstrząsnęła wszystkimi.

TVP na jego miejsce zmuszone było zatrudnić inne gwiazdy. Dzisiaj, pomimo tego, że od dawna nie uczestniczy w nagraniach, jest wspominany jako legenda stacji. Teraz wspierają go fani z całej Polski, bowiem zdrowie prezentera podupadło w ostatnim czasie. Gwiazda przeżywa prawdziwy kryzys, jakiego nigdy wcześniej nie doświadczał.

 

Prezenter TVP ciężko chory. Była legenda stacji jednak nie rozpacza

Widzowie TVP doceniali go za jego talent, a także za zaangażowanie. Miał klasę i "to coś", co wyróżniało go na tle innych gwiazd stacji. Internauci są przerażeni, bowiem po udzielonym wywiadzie dla "Dobrego Tygodnia" okazało się, że sytuacja Stanisława Janickiego jest o wiele poważniejsza, niż ktokolwiek sądził.

 - Jestem w dołku fizycznym, w życiu przeszedłem wiele operacji, zawał, ale tak poważnie chory, jak teraz, nie byłem. No trudno. Ale nie rozpaczam, tylko myślę, żeby się z tego wydostać. Mam nadzieję, że uda mi się odzyskać sprawność - może nie w 100, ale w 90 procentach - wyznał w rozmowie z dziennikarzem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dziennikarz się nie załamuje. Zachowuje optymizm

Stanisław Janicki, choć jest w dramatycznej formie fizycznej, stara się zachować optymizm. Planuje swoją przyszłość. Zamierza wykorzystać nadchodzące ciepłe dni. Oczywiście, o ile pozwoli mu na to jego zdrowie.

 - Już planuję, jak spędzę lato... - dodał w rozmowie z "Dobrym Tygodniem".

Nie wiadomo, co dokładnie dolega Janickiemu. Prawdopodobnie chodzi o jego kiepski stan zdrowia, jaki dalej towarzyszy mu po zawale. Jak pokazuje przykład Beaty Tyszkiewicz, przejście przez tę chorobę może mieć fatalny wpływ na codzienne funkcjonowanie. Sama artystka musiała zrezygnować z pracy w telewizji, a przez pewien czas korzystała z pomocy gosposi.

Być prezenter TVP czuje się tak samo osłabiony. Zdecydowanie powinien się teraz oszczędzać i skupić na tym, aby w pełni zregenerować własne siły. Fani mają nadzieję, że dziennikarz szybko wróci do dawnej formy, a ostatnie przeżycia będą tylko złym wspomnieniem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Danuta Wałęsa ZMIAŻDŻYŁA Jarosława Kaczyńskiego. Dosłownie zrównała go z ziemią, była BEZLITOSNA. Jej słowa wbiją was w fotel!
  2. Katarzyna Dowbor przekazała fanom radosną nowinę. Dziennikarka dawno nie była tak SZCZĘŚLIWA! Z całej Polski spływają gratulacje
  3. RCB ogłosiło na dzisiaj pomarańczowe alerty 2 stopnia. Krzysztof Jackowski zdumiewa wizją końca upałów w czerwcu
  4. Takich słów po Maryli Rodowicz nikt się nie spodziewał. Wysłowiła się jak chuligan z bramy?
  5. Najnowsze doniesienia mediów ukazują prawdę nt. członków rodziny tragicznie zmarłego Wodeckiego. Są bolesne
  6. Złapiecie się za głowy, jedyne takie imię na świecie. Należy do synka kultowego artysty disco polo

Źródło: Super Express

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu