Gwiazda "Rolnik szuka żony" zamieściła zdjęcie z wesela. Szczegół rozłoży Was na łopatki ze śmiechu

Gwiazda "Rolnik szuka żony" zamieściła zdjęcie z wesela. Szczegół rozłoży Was na łopatki ze śmiechu Źródło: Instagram/Ania Bardowska

TVP stoi za wielkim sukcesem programu "Rolnik szuka żony". Jedną z par, które powstały dzięki telewizyjnym show, jest Ania i Grzegorz. Małżeństwo spodziewa się kolejnego dziecka, a ostatnio Ania opublikowała zdjęcie Grzegorza z wesela, na którym razem byli. Gdy zobaczycie ten jeden szczegół, nie powstrzymacie śmiechu.

TVP przyciągnęło przed telewizory ogromną grupę odbiorców dzięki programowi "Rolnik szuka żony". Show polegało na swataniu rolników lub rolniczek z samotnymi osobami, którym brakuje w życiu miłości. Jedną z par, która powstała dzięki tej produkcji, jest Ania i Grzegorz.  Założyli razem rodzinę i wydają się być bardzo szczęśliwi. Ostatnio Ania opublikowała zabawne zdjęcie swojego męża, a jeden szczegół rozkłada na łopatki. 

"Rolnik szuka żony" wielkim hitem TVP

Losy bohaterów programu "Rolnik szuka żony" wzbudzają ogromne zainteresowanie widzów. Wszyscy chcą się dowiedzieć, czy relacje miłosne, które zrodziły się podczas kręcenia show, przetrwają dłużej. Widzowie kibicują tym parom i śledzą ich poczynania w Internecie, gdzie czasem publikowanych jest wiele szczegółów z ich życia. 

Jedną z par, które przetrwały zdarzenie z rzeczywistością, jest Ania i Grzegorz. Poznali się za pośrednictwem telewizji, zakochali w sobie i zdecydowali się razem stworzyć prawdziwą rodzinę. Małżonkowie chętnie dzielą się swoim życiem prywatnym w sieci, a tym razem to Ania opublikowała zabawne zdjęcie męża. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Żona dobrze go karmi 

Para znajduje się zdecydowanie wśród ulubieńców widzów, głównie dzięki niesamowitemu poczuciu humoru. Fani programu są wyjątkowo zainteresowani tym, jak układa się im wspólne życie.

Okazuje się, że Ania i Grzegorz byli ostatnio razem na weselu i to właśnie z tego wydarzenia pochodzi zabawne zdjęcie, które umieścili na Instagramie. Zainteresowanie internautów wzbudził zwłaszcza jeden szczegół wtej publikacji. Chodzi o to, że biała koszula, którą ma na sobie Grzegorz, się nie dopina

Fani zareagowali na to rozbawieniem i komentarzami dotyczącymi ich związku, sugerując, że mąż wygląda na zadbanego i dobrze odżywionego, więc Ania musi go świetnie karmić. Często w programie TVP kandydatki są odrzucane przez kawalerów właśnie ze względu na brak umiejętności kulinarnych, więc niedopięta koszula Grzegorza interpretowana jest jako szczęście w małżeństwie i dobrobyt pary. 

Źródło: Instagram/Ania Bardowska

ZOBACZ TAKŻE

  1. Znany polski muzyk został po raz 11 ojcem! Nie uwierzycie ile lat ma najstarsze dziecko! To przechodzi ludzkie pojęcie
  2. Jak DZIŚ wygląda Krystyna Loska? Gdy ją zobaczycie... ZDĘBIEJECIE!
  3. Takich słów po Maryli Rodowicz nikt się nie spodziewał. Wysłowiła się jak chuligan z bramy?
  4. Tragedia na zachodzie Polski. Na osiedlu rozegrał się dramat, mieszkańcy pobledli, gdy poznali szczegóły tej śmierci
  5. Julia Wieniawa nie miała litości dla młodszej Roksany Węgiel. Bardzo przykre i ostre słowa nt. jej ubioru i kariery
  6. Dramatyczne doniesienia TVP z Wrocławia. Ksiądz zaatakowany nożem w kościele

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu