Kilka lat temu afera zniszczyła jej karierę. Teraz powróciła i wszystkich wryło, co za metamorfoza

Kilka lat temu afera zniszczyła jej karierę. Teraz powróciła i wszystkich wryło, co za metamorfoza Źródło: Instagram / laurasamojlowicz

TVP chciało zrobić z niej swoją gwiazdę, niestety afera zniszczyła jej karierę, a wschodząca gwiazda wycofała się z show biznesu. Teraz kobieta wróciła, a jej metamorfoza zadziwiła wszystkich.

TVP planowało zrobić z aktorki swoją gwiazdę, niestety, kilka lat temu jej kariera zawisła na włosku, po głośnej aferze na planie jednego z seriali. Kobieta wycofała się z show biznesu i zniknęła z życia publicznego. Teraz aktorka wróciła, a jej niezwykła metamorfoza zadziwiła wszystkich. 

TVP obsadzało ją w swoich największych hitach

Aktorka kilka lat temu wycofała się z życia publicznego po aferze, którą wywołała na planie serialu "Hotel 52". Laura Samojłowicz przerwała dzień zdjęciowy oskarżając reżysera, Radosława Piwowarskiego, o bycie pod wpływem alkoholu. Mężczyzna stanowczo zaprzeczył oskarżeniom i udał się na komisariat w celu wykonania badania trzeźwości.

- Były to absolutne pomówienia ze strony Samojłowicz. To już nie pierwszy incydent z udziałem humorzastej gwiazdy, nie jesteśmy jednak w stanie nic z tym zrobić, Laura gra główną rolę i tu tkwi cały problem. Zostanie oczywiście obciążona kosztami przerwania dnia zdjęciowego, będzie musiała zapłacić przynajmniej za jego połowę. A to nie jest mała kwota - mówiła Olga Kwiecińska z Akson Studio, który produkował serial. 

Gwiazda TVP wycofała się z show biznesu po głośnej aferze

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta wycofała się z show biznesu, jednak niedawno pojawiła się na jednym z wernisaży. Wyznała dziennikarzom, że bardzo polubiła obcowanie z taką formą sztuki.

- Obrazy są przepiękne. Dopiero zaczynam poznawać taką formę sztuki. Jestem zachwycona również atmosferą, jaka tu panuje. Poznałam wspaniałych ludzi, malarzy, którzy zaprosili mnie do siebie na pogawędki. Jestem pod wielkim wrażeniem – powiedziała Samojłowicz Agencji Newseria Lifestyl.

Dzisiaj grzeje: 1. Chcesz zostać postacią z bajki lub superbohaterem? Disneyland szuka pracowników, lecz wymagania mogą zaskoczyć
2. Wyciekło nagranie. Film z bijatyki "Pięknych i Młodych" poraża, wiadomo już kto zaczął

Aktorka zwróciła uwagę dziennikarzy swoim wyciszeniem i spokojem. Kobieta wygląda przepięknie i wydaje się, że przerwa w karierze wyszła jej na dobre. Samojłowicz przyznała, że przyjaźni się z wieloma osobami spoza branży aktorskiej i bardzo się z tego cieszy. To daje jej szansę na poznanie życia z innej strony i oderwanie się od swojego zamkniętego świata.

- Dobrze, jeżeli artyści się uzupełniają. Moja przyjaciółka, Ona Winogrodzka, jest architektem i cieszę się, że jako aktorka mogę jej też 'sprzedać' jakiegoś newsa, którego zaobserwowałam w aktorstwie, coś, co się dzieje fajnego w moim życiu. Ona także zwraca moją uwagę na wiele ciekawych kwestii. Tak samo jest z malarzami oraz innymi artystami. Możemy się uzupełniać, dawać sobie wzajemnie wspaniałą energię – wytłumaczyła aktorka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Biedronka, Lidl i Auchan może czekać kryzys. Będzie jeszcze gorzej
  2. Świetna wiadomość dla rencistów. Od dziś mogą składać wnioski o dodatkowe świadczenie
  3. Lider Boys bezsilny, wybuchł płaczem. Usłyszał przytłaczającą wiadomość, dramat gwiazdy disco polo
  4. Serialowy Paździoch nie wygląda dobrze. Zmaga się z chorobą, jest coraz gorzej
  5. Jaruś z Chłopaków do wzięcia się załamał. Ostry film dla dorosłych z jego udziałem trafił do sieci

źródło: Pomponik

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News