Spektakularna wpadka w TVP na żywo. Widzowie przecierali oczy ze zdumienia

Spektakularna wpadka w TVP na żywo. Widzowie przecierali oczy ze zdumienia Źródło: TechDaniel YouTube.com

TVP i jej śniadaniówka często goszczą na językach wszystkich w atmosferze sensacji dotyczących kolejnych wpadek uwiecznianych przez kamery. Programy na żywo obarczone są ryzykiem, że każde nieplanowane wydarzenie zobaczą miliony widzów i nie będzie szans na wycięcie niechcianego fragmentu w czasie montowania nagranego materiału. Tym razem wpadka w "Pytaniu na śniadanie" była naprawdę spektakularna.

TVP nie ma dobrej passy jeśli chodzi o to, co przytrafia się w trakcie emisji "Pytania na śniadanie". Jakiś czas temu telewizja znalazła się w ogniu krytyki po tym, w jaki sposób prowadzona była dyskusja na temat depresji. Wówczas to Łukasz Nowicki w stereotypowy sposób bagatelizował poważną chorobę będącą powodem samobójstw wielu osób. Tym razem wpadkę zaliczyła Marzena Rogalska. 

Internauci szybko nagrali niefortunny moment pokazany przez TVP

TVP nie może liczyć na taryfę ulgową ze strony internautów gotowych wyłapywać kolejne wpadki na antenie. W sobotnim wydaniu "Pytania na śniadanie" prowadzonym przez Marzenę Rogalską doszło do jednej z zabawniejszych wpadek, która na całe szczęście zakończyła się dobrze, lecz wyglądała naprawdę niebezpiecznie. Niefortunny fragment programu szybko trafił na YouTube i tylko na koncie TechDaniel obejrzało go już ponad pół tysiąca osób. Marzena Rogalska może mówić o wielkim szczęściu, bo chociaż na pewno teraz ten moment wspomina ze śmiechem, mogło się to skończyć zdecydowanie gorzej. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Mogło dojść do ogromnej tragedii

TVP w swojej śniadaniówce oprócz rozmów na tematy społeczne i rozrywkowe posiada również fragmenty, w których widzowie mogą na żywo podziwiać proces gotowania potraw w kuchni przygotowanej na potrzeby nagrań. W czasie sobotniej prezentacji wyczynów kucharza w kuchni Marzena Rogalska relaksowała się w hamaku znajdującym się na drugim planie. Prezenterka chciała pokazać, jak przyjemne są promienie słoneczne na jej twarzy, co więcej energicznie się huśtała. W pewnym momencie drewniany element hamaka złamał się i z impetem poleciał w stronę Marzeny Rogalskiej. 

Dzisiaj grzeje: 1. Niestety, doszła do nas straszliwa wiadomość. Wielu Polaków miało nadzieję do samego końca, nie żyje Marta K.
2. Majętny mąż chciał być pochowany z całą fortuną. Zemsta żony po jego śmierci zasługuje na oklaski

3. Pilny komunikat Ministerstwa Zdrowia. Dotyczy wszystkich Polaków, trzeba się dostosować

Na szczęście wszystko dobrze się skończyło

Niebezpiecznie wyglądający sytuacja od razu sprawiła, że Marzena Rogalska zaczęła się śmiać. Fragment stelażu wylądował tuż obok, a ona z rozmachem wylądowała na ziemi. Kucharz znajdujący się nieopodal niezbyt przejął się całym wydarzeniem i próbował w zabawny sposób skomentować całą sytuację, jednak wyszło raczej groteskowo. Zamiast sprawdzić czy dziennikarce nic się nie stało, on zdecydował skupić na sobie uwagę kamery. Cieszymy się, że TVP nie musi szukać zastępstwa dla Marzeny Rogalskiej oraz że samej prowadzącej "Pytanie na śniadanie" nie stała się żadna krzywda.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Do mediów właśnie trafiła dramatyczna informacja. Jego śmierci nikt nie mógł przewidzieć, rodzina jest załamana
  2. Potwierdził się najczarniejszy z możliwych scenariuszy. Niestety, nie żyje
  3. Ekspert zdradził, co czeka Polaków w następnym tygodniu. Nie ma wątpliwości, będzie źle
  4. Kobieta chciała zaparkować przed blokiem. Sąsiedzi natychmiast zaczęli nagrywać, nie mogli powstrzymać śmiechu
  5. Niebezpieczny wypadek na żywo w "Pytanie na śniadanie" TVP. Mogło źle się skończyć

Źródło: Plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News