Ścinające z nóg informacje TVP nt. poszukiwanej od wielu lat Polki. Właśnie znaleziono zwłoki

Ścinające z nóg informacje TVP nt. poszukiwanej od wielu lat Polki. Właśnie znaleziono zwłoki Źródło: Pixabay/Markus Roider

TVP poinformowało właśnie o znalezieniu zwłok Polki. Kobieta była poszukiwana przez wszystkie służby od wielu lat. Dopiero dzisiaj tragiczna sytuacja doczekała się swojego wyjaśnienia.

TVP przekazało informację na temat zaginionej kilka lat temu Polki. Wreszcie nastąpił przełom w tej sprawie. Niestety wiadomości dotyczące kobiety są bardzo smutne. Właśnie odnaleziono jej zwłoki. Nie udało się jeszcze ustalić, co było przyczyną jej śmierci.

TVP informuje o znalezieniu zwłok

TVP poinformowało o tym, że wyłowiono z greckiego morza zwłoki kobiety. Po analizie DNA ustalono, że ciało należy do zaginionej kilka lat temu Polki. O Małgorzacie J. ślad zaginał w listopadzie 2015 roku, a o  zaginięciu zawiadomiła policję jej rodzina. 

Tożsamość zwłok udało się ustalić dzięki działalności Biura Międzynarodowej Współpracy Policji. Funkcjonariusze badają potencjalną przyczynę śmierci kobiety. Rodzina łudziła się, że być może uda się jednak odnaleźć kobietę całą i zdrową. Niestety doszło do tragicznego rozwiązania poszukiwań. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Ciało Polki wyłowiono z greckiego morza 

Ostatnim tropem w sprawie zaginięcia Małgorzaty J., która ciągnie się od listopada 2015, roku był zakupiony przez nią bilet z lotniska Warszawa-Modlin do Aten w Grecji. Kobieta pewnego dnia wyszła ze swojego domu w gminie Niedźwiada, nie informując o tym nikogo i ślad po niej zaginął. Nie wiadomo w jakim celu udała się do Grecji i czy była to spontaniczna akcja czy zaplanowane działanie. 

Poszukiwania trwające przez 4 lata, nie przyniosły żadnych wymiernych rezultatów, a służby nie wpadły na żaden trop, który mógłby je prowadzić do rozwiązania tej sprawy. Dopiero dzisiejsze doniesienia TVP rozwiały wszelkie wątpliwości. Profil DNA pobrany ze zwłok wyłowionych z greckiego morza został dopasowany do zaginionej Polki. Rodzina Małgorzaty J. pogrążyła się w żałobie. 

Polska policja przy współpracy z funkcjonariuszami obecnymi na miejscu w Grecji próbuje ustalić okoliczności tego wydarzenia. Sprawa śmierci 28-latki nadal pozostaje tajemnicą dla służb. Nadal bowiem nie wiadomo, co doprowadziło do śmierci Polki. 

 

ZOBACZ TAKŻE

  1. Beata Tyszkiewicz miała romans z 30 lat młodszym aktorem! On miał 24 lata, ona 54. Nie uwierzycie, z kim!
  2. Nie uwierzycie, jak wygląda dziecko Omeny Mensah! Gdy zobaczycie zdjęcie, zdębiejecie
  3. Dieta ziemniaczana podbija sieć. Trwa kilka dni, a jej efekty powalają na kolana
  4. Nie żyje jeden z członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Uroczystości pogrzebowe zaplanowano na 20 lipca
  5. 15 niesamowitych rzeczy, które Twój pies wie o Tobie. Niektóre sprawią, że złapiesz się za głowę
  6. Fani są zrozpaczeni. Uwielbiany gwiazdor disco-polo wydał oficjalne oświadczenie, odszedł już na zawsze

Źródło: TVP Info

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News