Żal ściska za gardło. Złodzieje ukradli z luksusowego domu słynnego piłkarza coś cenniejszego niż kosztowności

Żal ściska za gardło. Złodzieje ukradli z luksusowego domu słynnego piłkarza coś cenniejszego niż kosztowności Źródło: instagram/danielsturridge/

TVP właśnie poinformowało o kradzieży, do której doszło w domu słynnego piłkarza. Jak możemy się dowiedzieć, z jego willi zginęły nie tylko drogocenne przedmioty, ale również coś, co ma dla niego o wiele większość wartość. Piłkarz zaapelował do wszystkich o pomoc.

TVP podaje informacje, w które aż ciężko jest uwierzyć. Chyba nikt nie podejrzewałby, że ktoś mógłby chcieć ukraść coś takiego. Znany piłkarz wciąż nie może pozbierać się po tym, co się stało i co więcej, prosi każdego o pomoc. Wyznał, że zapłaci każdą cenę jeżeli ktoś pomoże mu w poszukiwaniach i wszystko zakończy się szczęśliwie. 

Słynny piłkarz padł ofiarą złodzieja. TVP przekazuje szokujące doniesienia 

Daniel Sturridge jest byłym graczem Liverpoolu i jako wybitny piłkarz, zarabiający prawdziwe krocie, mógł pozwolić sobie na naprawdę zniewalające luksusy. Nic zatem dziwnego, że na jego willę mieszczącą się w Los Angeles mogli czaić się jacyś złodzieje. Do zdarzenia doszło pod nieobecność Daniela, a gdy ten wrócił już do posiadłości, zastał jedynie ogromny bałagan i wybitą szybę w drzwiach. Po szybkich oględzinach zauważył, że z jego domu zniknęło co najmniej kilka kosztownych przedmiotów, jednak już po chwili spostrzegł, że nie może znaleźć czegoś, a raczej kogoś, kto jest dla niego o wiele ważniejszy niż jakiekolwiek kosztowności. 

Piłkarz zorientował się, że nigdzie nie ma jego pieska, szpica miniaturowego, z którym był niezwykle związany. Szybko dotarło do niego, że złodzieje pokusili się nie tylko o wartościowe łupy, ale również o jego pupila. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Piłkarz prosi o pomoc 

Sturridge przyznał, że zwierzak jest dla niego znacznie ważniejszy, niż skradzione przedmioty i niezwykle zależy mu na jego odnalezieniu. Na swoim Instagramie zamieścił zdjęcie psiaka i poprosił wszystkich o jakiekolwiek informacje na temat tego, gdzie aktualnie może przebywać piesek. Zadeklarował, że kwota nie ma dla niego najmniejszego znaczenia i zapłaci każdą sumę, byleby jego czworonożny przyjaciel wrócił bezpiecznie do domu.  

- Chcę wiedzieć, jak do tego doszło. Jak można włamać się do domu i ukraść psa? Jesteście szaleni? - pyta na nagraniu, w którym pokazał zniszczenia, jakie zastał w swojej willi.  

instagram/danielsturridge/

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Beata Tyszkiewicz miała romans z 30 lat młodszym aktorem! On miał 24 lata, ona 54. Nie uwierzycie, z kim!
  2. Stan zdrowia Tomasza Golloba jest bardzo ciężki. „Ciało odmawia mi posłuszeństwa, ból czuję non-stop”
  3. Dieta ziemniaczana podbija sieć. Trwa kilka dni, a jej efekty powalają na kolana
  4. Nie żyje jeden z członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Uroczystości pogrzebowe zaplanowano na 20 lipca
  5. 15 niesamowitych rzeczy, które Twój pies wie o Tobie. Niektóre sprawią, że złapiesz się za głowę
  6. Fani są zrozpaczeni. Uwielbiany gwiazdor disco-polo wydał oficjalne oświadczenie, odszedł już na zawsze

Źródło: tvp.info 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News