Piotr z "Barw Szczęścia" nie żyje? Okropne okoliczności, Iga nie będzie miała dobrych wieści

Piotr z "Barw Szczęścia" nie żyje? Okropne okoliczności, Iga nie będzie miała dobrych wieści Źródło: youtube.com/TVP VOD

TVP po raz kolejny zaserwuje swoim widzom sceny, które zmrożą krew w żyłach. Bohaterzy będą zachodzić w głowę, czy Piotr rzeczywiście był zdolny do popełnienia samobójstwa. Widzowie usłyszą od Igi zaskakujące słowa, mało kto upora się z wartką akcją.

TVP nie pozwoli się nudzić swoim widzom. Ci, którzy na bieżąco oglądają serial "Barwy szczęścia" w najbliższych odcinkach nie będą mogli oderwać wzroku od ekranu. Wszystko będzie wskazywać na to, że Piotr popełnił samobójstwo, a Iga wypowie kilka kluczowych słów.

Serial TVP przyniesie wiele emocji - Piotr zniknął bez śladu, Iga o niczym nie wiedziała

W pewnym momencie serialu "Barwy szczęścia" Piotr nagle zniknął - bez uprzedzenia kogokolwiek, bez pozostawienia żadnej wiadomości. Jego córka, Ewunia, będzie wręcz drżała o to, żeby tylko tata nie zginął tak, jak jej mama, Marta. Kasia uspokoi córkę Piotra i wraz z Łukaszem rozpoczną poszukiwania. Oprócz tego dziećmi Piotra, Ewunią i Miłoszem, tymczasowo zajmą się Górkowie. W końcu wieści o zaginięciu dotrą również do Igi.

Iga, była żona Piotra, będzie chciała jak najszybciej przejąć opiekę nad Miłoszkiem. Jednak Kasia przypomni jej, że straciła jakiekolwiek prawa do chłopca i nie może się nim zająć pod nieobecność Piotra. Iga, która leczy się psychicznie, uroi sobie swój własny bieg wydarzeń.

- Piotr uciekł za granicę, już więcej go nie zobaczymy! Sprzedaż mieszkania, pieniądze na koncie... On miał swój plan! Już teraz wiem dlaczego chciał, żebym więcej zajmowała się Miłoszem! - zacznie panikować Iga.

Iga będzie pewna, że Piotr się zabił. Nie może przestać myśleć o dzieciach

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Iga zauważy również, że Piotr kilka dni temu zadzwonił do niej po numer jej psychiatry. Rzekomo miał go potrzebować dla żony kolegi, lecz według Igi to on sam mógł mieć problemy. Była żona Piotra cały czas będzie chciała znaleźć dzieciom opiekę i za wszelką cenę będzie chciała zaopiekować się Miłoszkiem. Nie będzie do niej docierało to, że nie ma praw do Ewuni, a prawa do Miłosza jej odebrano. Iga znów zacznie analizować zniknięcie Piotra. Według niej niekoniecznie musiał popełnić samobójstwo przez problemy, z jakimi mógł się zmagać. Zauważy, że mógł wyjechać do Londynu lub Australii, często opowiadał o tych dwóch miejscach.

Dzisiaj grzeje: 1. Chcesz zostać postacią z bajki lub superbohaterem? Disneyland szuka pracowników, lecz wymagania mogą zaskoczyć
2. Widzowie Sanatorium miłości oszukani, kłamstwo wyszło na jaw. Chodzi o Panią Wiesię

W końcu Iga dojdzie do wniosku, że Piotr z pewnością nie żyje i sam się zabił. Według niej śmierć Moniczki mogła wpłynąć na niego przygnębiająco i destrukcyjnie. Kiedy kobiety będą wręcz opłakiwać śmierć Piotra ten pojawi się w drzwiach... Wszystko wyjaśni się w kolejnych odcinkach, mężczyzna przyzna się, dlaczego zniknął.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Biedronka, Lidl i Auchan może czekać kryzys. Będzie jeszcze gorzej
  2. Świetna wiadomość dla rencistów. Od dziś mogą składać wnioski o dodatkowe świadczenie
  3. Smutne. Uwielbiana gwiazda polskiego kucharstwa nie żyje
  4. Dramatyczne doniesienia o Teresie Lipowskiej. Fani są zrozpaczeni, aktorka na resztę życia podjęła smutną decyzję
  5. Dagmara ujawniła nieznane szczegóły ze swojego życia, ma młodszego partnera. Niebywałe, co powiedziała o swoim związku

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News