Uwielbiany przez miliony Polaków serial zniknie z TVP? Widzowie drżą po najnowszych doniesieniach

Uwielbiany przez miliony Polaków serial zniknie z TVP? Widzowie drżą po najnowszych doniesieniach

TVP jest mocno zaniepokojone coraz gorszymi wynikami oglądalności jednego ze swoich flagowych seriali. Pomimo działań mających na celu poprawę sytuacji, serial jest wciąż oglądany przez mniejszą liczbę widzów niż dotychczas. Prawdopodobnie może to doprowadzić do zakończenia jego emisji.

TVP słynie z wielu kultowych seriali. Jeden z nich przechodzi jednak obecnie spore problemy. Wyniki oglądalności nie napawają optymizmem i jeśli nie nastąpi poprawa, najprawdopodobniej serial może nie doczekać się kolejnego sezonu. 

TVP zrezygnuje ze swojego hitu?

"Rodzinka.pl" bawi widzów Telewizji Polskiej już od ponad ośmiu lat. W tym czasie zrealizowano 15 sezonów tego popularnego serialu. Hit TVP był trampoliną dla kariery takich gwiazd jak choćby Julia Wieniawa, Wiktoria Gąsiewska czy Maciej Musiał. Niektórzy młodzi aktorzy wprost dojrzewali na naszych oczach. 

Obecnie jednak serial TVP przechodzi kryzys. Wszystkiemu winna jest zmiana emisji serialu, który tradycyjnie pojawiał się w piątkowe wieczory. W tym momencie przygody rodziny Boskich możemy oglądać w niedzielne popołudnia, co doprowadziło do spadku oglądalności. Niektórzy widzowie wprost przyznają, że nie pamiętają o nowej godzinie i przez to omijają kolejne odcinki. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Próba ratowania serialu

Serial TVP na ten moment doczekał się 15 sezonów i brak jest aktualnie informacji odnośnie następnego. W ostatnim czasie oglądalność zmalała do 900 tysięcy, co było najniższym wynikiem w jego historii. Nie jest do końca jasne, czy przyczyną takiego stanu rzeczy jest wyczerpanie formuły serialu, czy właśnie zmiana terminu emisji. 

Dzisiaj grzeje: 1. Dziadek znalazł w lesie 130-letni nagrobek. Gdy przeczytał napis, prawie zemdlał
2. Nie żyją przynajmniej 43 osoby, bilans ofiar cały czas rośnie. Światowe media od rana obiegły ponure informacje o zagranicznej tragedii

Do tej pory żaden z aktorów na swoim Instagramie nie zdradził, czy powrócą w najbliższym czasie na plan wieloletniego hitu. Informację o tym, czy "Rodzinka.pl" zagości po raz kolejny w polskich domach, poznamy zapewne niebawem. Jeśli sezon 16 rzeczywiście powstanie, będziemy mogli oglądać go najprawdopodobniej od początku marca 2020 roku. Pozostałe seriale TVP wciąż są bardzo popularne wśród widzów. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wystarczy dodać do prania proszek do pieczenia. Efekt przechodzi najśmielsze oczekiwania
  2. Prostsze niż placki ziemniaczane i o wiele pyszniejsze, wręcz obłędne. Receptura góralska jest cudowna
  3. Na sali zapadła ciemność, chwilę potem pojawiła się Kurdej-Szatan. Ludzie oszaleli, gdy zobaczyli jej seksowną kreację i usłyszeli anielski głos
  4. Tadeusz Rydzyk zawstydził wiernego na oczach całego kościoła. "Prawda, że jeszcze ładny?"  
  5. Sieć w cieniu konkurencji. Biedronce rośnie trudny przeciwnik, z którym będzie mieć problemy

źródło: radio zet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News