TVP przekazało informacje
Pikio.pl
Monika Majko - 8 Listopada 2020

Na miejscu 10 zastępów straży pożarnej, kłęby dymu widać z daleka. Dramatyczna walka z żywiołem w polskiej miejscowości

TVP poinformowało o dramatycznej akcji służb w polskiej miejscowości. Trwa walka z bezlitosnym żywiołem, na miejscu pracuje 10 zastępów straży pożarnej.

TVP przekazało dramatyczne informacje, trwa pilna akcja służb w polskiej miejscowości. Na miejscu pracuje 10 zastępów straży pożarnej, strażacy próbują powstrzymać bezlitosny żywioł.

TVP przekazało dramatyczne informacje o ogromnym pożarze

TVP przekazało dramatyczne informacje o tragedii. W Biedrzychowicach pod Prudnikiem w województwie opolskim trwa pilna akcja służb, płoną budynki gospodarstwa rolnego.

Na miejscu pracuje 10 zastępów straży pożarnej, strażacy walczą z bezlitosnym żywiołem, który swoim zasięgiem obejmuje coraz więcej terenu.

Na miejscu ratownicy, strażacy i wozy bojowe, służby szukają ludzi. Katastrofa w dużym polskim mieścieNa miejscu ratownicy, strażacy i wozy bojowe, służby szukają ludzi. Katastrofa w dużym polskim mieścieCzytaj dalej

Pożar objął m.in. chlewnię, w której znajdowało się 150 zwierząt. Na szczęście zwierzęta udało się uratować. Strażacy starają się powstrzymać ogień przed migracją na inne budynki gospodarstwa, w tym część mieszkalną.

Lokalne służby uprzedzają o możliwych utrudnieniach na drodze krajowej nr 40 z Prudnika do Głogówka. To właśnie przy tej trasie znajduje się płonące gospodarstwo.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

Pożar objął m.in. chlewnię ze zwierzętami

Dzisiaj do akcji ruszyli również m.in. strażacy z gminy Miłoradz w województwie pomorskim. W niedzielę przed południem strażacy dostali zgłoszenie o pożarze w domu jednorodzinnym w Kończewicach. Ma szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

- Po przybyciu na miejsce zdarzenia kierujący działaniami ratowniczymi stwierdził pożar budynku jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej. Wewnątrz budynku panowało duże zadymienie. Dym wydobywał się na zewnątrz po obu stronach dwuspadowego dachu krytego dachówką. Nie było osób poszkodowanych. Lokatorzy wyszli na zewnątrz przed przybyciem jednostek – poinformował dyżurny operacyjny KP PSP.

Dzisiaj grzeje:

1. Podczas pogrzebu usłyszeli płacz i dziwne dźwięki z trumny. Kiedy otworzyli wieko, zamarli, natychmiast podjęli decyzję

2. Melania Trump opuści nie tylko Biały Dom, ale też męża? ”Odlicza każdą minutę do czasu, gdy on opuści urząd i będzie mogła się rozwieść”

3. Wspaniałe wieści dla emerytów. Dostaną dodatkowe pieniądze, wiemy kiedy

Wczoraj natomiast 11 zastępów straży pożarnej gasiło ogień, który pojawił się w budynkach gospodarczych jednego z domostw w miejscowości Trawniki również w województwie opolskim. Jak poinformował asp. Paweł Tomas ze stanowiska kierowania komendanta wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Opolu, w zdarzeniu nie było poszkodowanych.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kot goni mysz, jednak po chwili gryzoń robi najbardziej niespodziewaną rzecz. Wideo rozkłada na łopatki
  2. Jakub Błaszczykowski został skandalicznie wykorzystany. Prawda wyszła na jaw, oszukano go
  3. Rząd w ostatniej chwili podjął ostateczną decyzję ws. maseczek. Zmiany już od dziś
  4. Rząd nagle zmienia plany. Wycofa się z kontrowersyjnego zakazu?
  5. Żona zwija się z bólu. Mąż w tym czasie robi porażającą rzecz, zdjęcie oburzyło tysiące internautów
  6. Co by się stało, gdyby człowiek wpadł do czarnej dziury? Odpowiedź zaskakuje
  7. Kamery nagrały zdumiewające zachowanie 12-latka. Kobieta wyciągnięta z opresji przez młodego bohatera

Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: TVP Info

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News