Tomasz Lis przekazał najgorszą wiadomość. Słynny dziennikarz TVP nie żyje

Tomasz Lis przekazał najgorszą wiadomość. Słynny dziennikarz TVP nie żyje Źródło: .

Słynny dziennikarz TVP nie żyje - smutna informacja obiegła dziś media w całej Polsce. Zewsząd nadchodzą kondolencje. Ta śmierć to ogromna strata dla całego dziennikarstwa.

TVP w żałobie. Zmarł wybitny dziennikarz związany przez lata z Telewizją Publiczną. Wstrząsająca informacja szybko obiegła wszystkie media i pogrążyła dziennikarskie środowisko w smutku. Kondolencje płyną zewsząd, dziennikarze różnych redakcji wspominają zmarłego. Andrzej Godlewski cieszył się w branży powszechnym szacunkiem. Miał 49 lat.

Były redaktor TVP nie żyje. Dziennikarze wspominają zmarłego kolegę 

Andrzej Godlewski pracował w latach 2011-2016 jako zastępca redaktora naczelnego TVP1. Odpowiedzialny był za audycje publicystyczne i społeczne. Wcześniej, w latach 2004-06, pełnił w Telewizji Publicznej funkcję szefa publicystyki. Godlewski pracował także jako dziennikarz prasowy i radiowy. Pisał m.in. dla "Gościa Niedzielnego", "Wprost", "Newsweeka" i "Rzeczpospolitej". W latach 2006-07 był szefem działu opinie w "Dzienniku", a od 2007 - w "Polska The Times". Prowadził też autorską audycję na antenie radiowej Trójki pt. "Trójka po Trzeciej".

Smutna wiadomość poruszyła całe środowisko dziennikarskie. O śmierci Godlewskiego poinformował na Twitterze m.in. Tomasz Lis.

- Zmarł dziennikarz Andrzej Godlewski - kulturalny, kompetentny, uśmiechnięty, klasa. Wielka szkoda. RIP - napisał w poście.

Zmarłego kolegę żegnają koledzy ze wszystkich stacji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Dziś w nocy odszedł Andrzej Godlewski. Wspaniały Dziennikarz i Człowiek. Andrzeju, dziękuję za Twoją mądrość i przyjaźń! Dzielnie walczyłeś w ostatnich latach o zdrowie. Twoja Klara może być z Ciebie bardzo dumna! Odpoczywaj w spokoju! Do Zobaczenia! - poinformował na Twitterze Marcin Antosiewicz, zagraniczny korespondent TVP

- Zmarł Andrzej Godlewski. RIP - napisał Cezary Gmyz.

Andrzej Godlewski cierpiał na chorobę nowotworową. O jego problemach ze zdrowiem pisał kilka dni temu Krzysztof Ziemiec.

- Przyjaciel i znajomy wielu z nas... Jak nigdy wcześniej potrzebuje naszego wsparcia i modlitwy! Zawsze potrafił łączyć - apelował na Twitterze. Niestety, dziennikarzowi nie udało się wygrać z chorobą. Miał 49 lat. Zostawił żonę i córkę.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Michał Szpak odleciał totalnie! Gdy wyszedł na scenę, fanom oczy wyszły z orbit. Zemdlejecie, jak TO zobaczycie
  2. Co się stało Henryce Krzywonos? Legenda Solidarności schudła aż 60kg! Na jej widok pospadacie z krzeseł!
  3. Płacisz kartą? Banki wprowadzą niedługo wielką zmianę, która może Ci się nie spodobać
  4. Wdowa po Mackiewiczu przerywa milczenie. Mąż bardzo źle ją traktował
  5. Poopadają Wam szczęki! Intymne zdjęcia Barbary Kurdej-Szatan krążą po sieci
  6. Niewyobrażalna tragedia wstrząsnęła polskim miastem. Patrycja zmarła w porażających okolicznościach

Źródło: Onet , Gazeta

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News