Kevin Aiston bawił widzów TVP. Teraz dotknęła go największa tragedia

Kevin Aiston bawił widzów TVP. Teraz dotknęła go największa tragedia Źródło: youtube.com W Cieniu Jupiterów - info&news

Widzowie TVP pokochali go za poczucie humoru, a gdy zdecydował się na poszerzenie horyzontów zawodowych szczerze mu kibicowali. Teraz Kevina Aistona dotknęła największa tragedia.

Na łamach TVP zdobył popularność i zgromadził przy sobie sporą rzeszę fanów, którzy chętnie wspierali go w rozwoju medialnej kariery. Aiston coraz lepiej radził sobie w show-biznesie, jednak po pewnym czasie podjął kluczową dla swojej przyszłości decyzję. Obrał zupełnie inny kierunek, w czym jednak od samego początku otrzymywał ogromne wsparcie sympatyków. Wszystko wskazywało na to, że na Kevina czeka jeszcze większy sukces, ale niestety, spadł na niego ogromny dramat, a nad jego dalszym losem zawisł znak zapytania. 

Niegdyś bawił widzów TVP teraz przeżywa koszmar. Kevin Aiston szczerze o swojej tragedii 

Sympatykom programu rozrywkowego "Europa da się lubić" postaci Kevina Aistona zapewne nie trzeba przedstawiać. Talk-show pozwoliło mu rozwinąć skrzydła w show-biznesie, a to z kolei dało mu możliwość na spełnienie swojego największego marzenia. W lipcu 2019 roku gwiazdor otworzył swoją własną restaurację "Kuchnia Kevina - Nie tylko Fish & Chips", która dzięki zdobytym wcześniej fanom od początku cieszyła się ogromnym uznaniem. W rozmowie z Wirtualną Polską dziennikarz przyznał, że po otwarciu zdecydowanie nie mógł narzekać na brak klientów, wręcz przeciwnie. Każdego dnia lokal działał na pełnych obrotach, a tym samym przynosił pokaźne zyski. Niestety, na świat spadła epidemia koronawirusa co doprowadziło do tymczasowego zamknięcia wszelkich lokali usługowych. Aiston przyznał, że mimo to stara się dalej działać, jednak p;osiłki wydawane wyłącznie na wynos nie przynoszą zadowalających zysków. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Jestem wdzięczny każdemu, który teraz u nas kupuje. Liczy się każda osoba. To niesamowite wsparcie. Dziękuję wszystkim mieszkańcom Mielca, którzy nas wspierają nie tylko finansowo, ale też duchowo. Najczęściej teraz jest tak, że zarabiamy 80-100 zł dziennie. W takim normalnym czasie, w lepszy dzień, zarabialiśmy około 2 tys. zł. Dzisiaj o "dobrym dniu" mówimy, jak zarobimy stówę - mówi gwiazdor TVP w rozmowie z WP. 

Aiston jest zaniepokojony przyszłością swojego lokalu. Bo się, że jeżeli sytuacja nie ulegnie poprawie z czasem będzie zmuszony zamknąć wymarzoną restaurację. Ciągłe wydatki i malejące przychody spędzają dziennikarzowi sen z powiek. Przyznał, że choć coraz bardziej brakuje mu pieniędzy, chcąc być honorowym, wypłacił pracownikom należyte wynagrodzenie, co pogrążyło go jeszcze bardziej. 

Dzisiaj grzeje: 1. Obliczono ile będzie ofiar śmiertelnych w Polsce i kiedy nastąpi szczyt zarażeń i zgonów. Niepokojące prognozy

2. Na wizji spytali Szumowskiego, czy ukrywają prawdziwą liczbę ofiar. Przez jego reakcję wielu zatkało

- Sytuacja wygląda dramatycznie. (...) Musimy zapłacić za prąd. Doliczmy do tego opłaty za gaz, wodę, dostawy. Rachunki nadal przychodzą. (...) Klientów nie ma, ale opłaty robić trzeba. Zapłaciłem wszystkim, póki miałem pieniądze. Chciałem być honorowy. W końcu to, że upada biznes, to mój problem. Jak miałem, to dałem, chociaż mówili: "szefie, poczekamy". Ale chciałem mieć czyste sumienie i wiedzieć, że oni będą mieli za co żyć - dodał załapany. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Naukowcy wyliczyli, ilu Polaków może umrzeć podczas epidemii. Wskazali prawdopodobną datę szczytu
  2. Radosław Majdan spodziewa się potomka. Zdjęcie pary czekającej na poród poruszyło wszystkich (FOTO)
  3. Polacy w końcu poznali prawdę. Mateusz Morawiecki już dłużej nie mógł ukrywać ile pieniędzy trafi do kieszeni rodaków
  4. Genialny domowy sposób na dezynfekcję maseczki. Zajmuje kilka chwil i można użyć jej ponownie
  5. Niezwykle smutne doniesienia o zakażonej 4-latce z centralnej Polski. Trwa dramatyczna walka o jej życie
  6. 8 policjantów urządziło skandalicznego grilla nad jeziorem. Złamali obostrzenia, nie mieści się w głowie

Źródło: wirtualna polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News