Polacy go kochali, nie żyje uwielbiany aktor hitowego serialu TVP. Zginął w tragiczny sposób, płakać się chce

Polacy go kochali, nie żyje uwielbiany aktor hitowego serialu TVP. Zginął w tragiczny sposób, płakać się chce Źródło: .

TVP z chęcią emitowało dziesiątki odcinków seriali z jego udziałem. Znany aktor, inspiracja dla wielu młodych w zawodzie, nie żyje. Smutne informacje napłynęły nagle - wszystko za sprawą równie nagłej śmierci.

TVP chcąc zaspokoić głód swoich widzów, prezentowała niejednokrotnie powtórki seriali z jego udziałem, które cieszyły się ogromną popularnością. Niestety, rozpoznawalny aktor nie żyje - możemy go wspominać jedynie na małym ekranie.

Był gwiazdą licznych seriali TVP. Wszystkim będzie go brakować

7 lutego doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Zmarł znany aktor, który miał jeszcze wiele planów. Mimo sędziwego wieku - w chwili śmierci miał 91 lat - czuł się znakomicie, był niesamowicie energicznym i radosnym człowiekiem. Kostucha zabrała go nagle, zmarł na skutek wypadku samochodowego, który niejednemu świadkowi zdarzenia wręcz zmroził

krew w żyłach.

Orson Bean, znany z takiej kultowej produkcji jak "Dr Quinn", 7 lutego przechodził przez pasy niedaleko teatru, w którym zatrudniona była jego żona. Przechodził zgodnie z przepisami, kiedy w pewnym momencie potrąciło go auto. 91-latek stracił równowagę, jednak potem stało się najgorsze: w aktora uderzył kolejny pojazd, jadący z naprzeciwka. Chociaż pomoc została mu udzielona natychmiastowo, media szybko obiegła wiadomość: Orson Bean nie żyje.

Zagrał ponad 100 ról w swojej bogatej karierze

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Orson Bean urodził się w 1928 roku. Chociaż w swojej 70-letniej karierze aktorskiej wcielił się w przeszło 100 ról, to rola Lorena Braya w serialu "Dr Quinn" okazała się być tą, która przysporzyła mu najwięcej sympatii widzów. Aktor równie chętnie przyjmował role filmowe, a nie tylko serialowe. Mogliśmy go podziwiać m.in. w  "Bez litości 2", "Być jak John Malkovich", "Życiowej szansie", "Anatomii morderstwa". Oprócz "Dr Quinn" znany jest z roli Roya Bendera w "Gotowych na wszystko", wystąpił też w serialu komediowym "Dwóch i pół".

Dzisiaj grzeje: 1. Barbara Kurdej-Szatan jest w ciąży? Najnowsze doniesienia uradowały fanów
2. Uwielbiany aktor TVP przewieziony do szpitala. Syn przekazał smutne wieści

Orson Bean był dość kontrowersyjny. Znalazł się nawet na "czarnej liście" studia filmowego w Hollywood z powodu swoich liberalnych poglądów, których się nie wstydził. Był również trzykrotnie żonaty. Ze swoją ostatnią żoną, Alley Mills, trwał w związku małżeńskim od 1993 roku aż do swojej śmierci. Co ciekawe, ona również zagrała w "Dr Quinn".

Fot. youtube.com/maxbean

Najlepsze newsy dnia:

  1. Badania, które warto robić przynajmniej raz w roku. Dzięki nim można wiele się dowiedzieć o swoim zdrowiu
  2. Ważna wiadomość od organizatorów konkursu w Willingen. Skoki zostały przełożone
  3. Tragiczny bilans nocnej wichury na południu Polski. 16 zwierząt zmarło w kilka sekund na miejscu, nie miały żadnych szans
  4. Jeden prosty trik pozwoli zaoszczędzić krocie na zużyciu gazu. Wystarczy przyjrzeć się palnikom
  5. Tysiące interwencji służb, zniszczenia są coraz większe. Żywioł sieje spustoszenie w Polsce, eksperci podnoszą alarm

Źródło: Onet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News