Nie żyje twórca hitowego serialu na TVP. Okoliczności jego śmierci porażają

Nie żyje twórca hitowego serialu na TVP. Okoliczności jego śmierci porażają Źródło: pikio.pl

Fatalne wieści, nie żyje twórca serialu emitowanego w TVP. Zginął w strasznych okolicznościach. Aktorzy, którzy z nim współpracowali, pogrążyli się w żałobie.

TVP emitowało jego serial, to był prawdziwy hit stacji. Jego popularność była na tyle duża, że TVN później zrobił jego własną wersję. Niestety, do mediów napłynęły informacje o jego śmierci. Doszło do niej w zatrważających okolicznościach.

Twórca serialu emitowanego na TVP nie żyje

Podano dzisiaj informacje, że nie żyje Silvio Horta, twórca amerykańskiej wersji telenoweli Brzydula, "Ugly Betty", którą w Polsce można było oglądać na kanałach Fox Life oraz na TVP 2. Ponadto ten sam format wykorzystał TVN, tworząc swoją wersję serialu pod tytułem BrzydUla. Obie cieszyły się niemałą popularnością.

Oryginalna wersja serialu pochodziła z Kolumbii, pierwotny tytuł nosił "Yo Soy Betty, la fea". Seria stała się na tyle dużym hitem, że powstała jej amerykańska wersja, której współautorem był właśnie zmarły Silvio Horta. Później wiele innych krajów wykorzystywało format i na jego podstawie robiło rodzime wersje produkcji.

Przerażające okoliczności śmierci reżysera

Ciało Horty'ego odnaleziono w pokoju hotelowym w Miami. Jak podaje "Variety", twórca serialu zginął z powodu rany postrzałowej w głowę. Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że popełnił samobójstwo. Aktorzy, którzy z nim współpracowali, są zdruzgotani.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Jego talent i kreatywność przyniosła mi i wielu innym tyle radości i światła. Myślę o jego rodzinie i bliskich, którzy teraz muszą odczuwać wielki ból, podobnie jak cała rodzina "Ugly Betty", która dogłębnie odczuwa tę stratę - napisała odtwórczyni głównej roli w social media.

Dzisiaj grzeje: 1.Biedronka, Lidl i Auchan może czekać kryzys. Będzie jeszcze gorzej
2. Niepokojące doniesienia mediów. Stan Dody jest coraz gorszy, trafi do szpitala?

Po zakończeniu realizacji jego serialu ucichł. Wiadomo jedynie tyle, że w 2018 sprzedał swój projekt musicalu-dramatu dla telewizji Fox. Scenariusz opowiadał historię kobiety pracującej jako choreografka największych gwiazd światowej estrady, takich jak Michael Jackson, Lady Gaga czy Alicia Keys.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wczesne objawy nowotworów. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Wnioski o 500 plus zawieszone. 2020 problematycznym rokiem dla rodzin
  3. Roksana Węgiel nagle zapowiedziała przerwę w karierze. Wiemy dlaczego
  4. Papież Franciszek ogłosi abdykację? Jest oficjalny komentarz sekretarza Benedykta XVI
  5. Oszustwo Zenka Martyniuka ujawnione. Fani oburzeni, skandal po Sylwestrze w TVP

Źródło: Fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News