Dziennikarz TVP wziął na ręce wiotkie niemowlę, zobaczył ogrom nieszczęścia i zalał się łzami

Dziennikarz TVP wziął na ręce wiotkie niemowlę, zobaczył ogrom nieszczęścia i zalał się łzami Źródło: YouTube / UNICEF POLSKA

TVP może być dumna z dziennikarza, który ze wzruszeniem podniósł wiotkie dziecko. Mężczyzna zalał się łzami na widok skrajnie wykończonej dziewczynki. Ogrom nieszczęścia był dla niego porażający.

TVP chwilowo pożegnało z anteny uwielbianego przez widzów dziennikarza. Mężczyzna wyruszył na misję do Afryki, by zwrócić uwagę na ogromny problem niedożywienia na tym kontynencie. Gwiazdor rozpłakał się na widok skrajnie wychudzonej dziewczynki, gorąco zaapelował do internautów o pomoc.

TVP może być dumna ze swojego dziennikarza

Łukasz Nowicki jest ambasadorem dobrej woli UNICEF. Niedawno wrócił z misji w Afryce, a wrażeniami z podróży podzielił się z internautami za pomocą Instagrama. Dziennikarz wrzucił na swoje konto zdjęcie z afrykańskiego szpitala zajmującego się problemem skrajnie niedożywionych dzieci. Przyznał, że jest głęboko wstrząśnięty tym, co tam zobaczył.

- Kochani! Trudno to wyrazić w paru słowach. Omara ma roczek wazy 3 kilogramy, walczy o życie. Wielką trudnością jest dla niej otwarcie oczu, podniesienie ręki, jest wiotka jak papier, krucha, słaba. Piekielnie smutny jest fakt ze takie rzeczy dzieją się w XXI wieku! Takich dzieci jak Omara jest w Nigrze blisko 400000 tysięcy - podpisał swoją fotografię mężczyzna.

Gwiazdor TVP zaapelował do internautów o pomoc

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na zdjęciu mężczyzna siedzi przy szpitalnym łóżku malutkiej dziewczynki. Dziecko jest skrajnie wykończone i balansuje na krawędzi życia i śmierci. To spotkanie bardzo wzruszyło dziennikarza.

- Dużo podróżowałem po Afryce, ale jeszcze nigdy nie zetknąłem się z tak dużą skalą problemu, jak tu w Nigrze - powiedział Łukasz Nowicki.

Dzisiaj grzeje: 1. Bogusław Linda pokazał swoją 27-letnią córkę. Jest tak piękna, że oczy same się otwierają
2. Nie żyje Hanna Polk. Gwiazda najlepszych polskich seriali, nagłe straszne doniesienia

Mężczyzna ze łzami w oczach namawia wszystkich do pomocy krajom afrykańskim. Dziennikarz podkreślił, że najważniejsza jest dla nich edukacja, która w przyszłości pomoże im pożegnać problem niedożywienia, ale już teraz można uratować wiele żyć dzięki darowiznom pieniężnym.

- Pomóżmy! Liczy się każda złotówka! Na własne oczy widziałem w Nigrze zaangażowanych wolontariuszy którzy robią i zrobią wszystko by uratować jak najwięcej istnień! Albo my, albo nikt - dodał w opisie zdjęcia na Instagramie.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Kochani !!...trudno to wyrazić w paru słowach..... Omara ma roczek wazy 3 kilogramy , walczy o życie . Wielką trudnością jest dla niej otwarcie oczu , podniesienie ręki ...jest wiotka jak papier , krucha ,słaba.... Piekielnie smutny jest fakt ze takie rzeczy dzieją się w XXI wieku!!!!. Takich dzieci jak Omara jest w Nigrze blisko 400000 tysięcy !!!! Pomóżmy !!!...liczy się każda złotówka !!!. Na własne oczy widziałem w Nigrze zaangażowanych wolontariuszy którzy robią i zrobią wszystko by uratować jak najwiecej istnień!!! Albo my albo nikt . Wszystkie szczegóły na stronie Unicef.pl/ Niger #unicef #unicefpolska #pomaganie #help #niger #africa #child #dzieci #suffer #głód #afryka #pomoc #serce

Post udostępniony przez Łukasz Nowicki (@lukasz__nowicki)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Trwa przybierający na sile atak silnego wiatru w polskiej miejscowości. Przed niebezpieczeństwem ostrzega IMGW
  2. Media obiegły najgorsze wieści, zaginęła Megan. Mieszkańcy i rodzina są zrozpaczeni, trwa dramatyczna akcja poszukiwawcza
  3. Gotujesz rosół na udkach z kurczaka? Popełniasz ogromny błąd, najlepsi kucharze ostrzegają
  4. Tadeusz Rydzyk zawstydził wiernego na oczach całego kościoła. "Prawda, że jeszcze ładny?"
  5. Prawo jest bezlitosne, jeśli masz w domu instalację gazową. Możesz łatwo wylądować przed sądem

źródło: Pomponik

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News