Uwielbiany prezenter TVP błaga o pomoc. Dziecko niewyobrażalnie cierpi

Uwielbiany prezenter TVP błaga o pomoc. Dziecko niewyobrażalnie cierpi Źródło: instagram/lukasz__nowicki/

Prezenter TVP nie mógł przejść obojętnie obok niewyobrażalnie cierpiącego dziecka. W mediach społecznościowych opublikował rozrywający serce wpis, błagając swoich obserwatorów o pomoc. Sprawa jest naprawdę bardzo poważna.

Gwiazdor TVP często stara się wykorzystywać swoją popularność i siłę przebicia, by zrobić coś dobrego dla innych. Wielokrotnie mówił o tym, jak ważna jest pomoc niesiona słabszym czy samotnym. On sam regularnie działa na ich rzecz i to w różnoraki sposób. W ostatnim czasie spotkał na swojej drodze maleństwo, którego historia niezwykle go poruszyła, co z kolei zmotywowało go do tego, by zacząć natychmiast działać. 

Uwielbiany prezenter TVP błaga o pomoc. Małe dziecko potwornie cierpi

Łukasz Nowicki, prezenter programu "Pytanie na śniadanie", wybrał się ostatnio do Afryki, gdzie miał możliwość na własne oczy zobaczyć to, co dotychczas było dla niego niewyobrażalne. Skrajna bieda, koszmarne warunki do życia i przede wszystkim tysiące chorych dzieci, dla których nie ma pomocy, wstrząsnęły dziennikarzem. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Gwiazdor TVP starał się zamieszczać na swoim Instagramie zdjęcia, by pokazać obserwatorom jak wyglądają miejsca, o których na co dzień nie mówi się zbyt wiele. To właśnie tam, a dokładniej w Nigrze, Nowicki poznał małą dziewczynkę imieniem Omara. Prezenter nie mógł uwierzyć, że ta mała bezbronna istota cierpi takie katusze. W wielkim, ale rozrywającym serce skrócie opowiedział jej historię, zamieszczając również do tego wspólne z nią zdjęcie. 

- Kochani !!...trudno to wyrazić w paru słowach. Omara ma roczek waży 3 kilogramy, walczy o życie. Wielką trudnością jest dla niej otwarcie oczu, podniesienie ręki... jest wiotka jak papier, krucha, słaba. Piekielnie smutny jest fakt, że takie rzeczy dzieją się w XXI wieku - napisał. 

Nowicki wyznał, że będąc w Nigrze widział wielu wolontariuszy, którzy przybywają w to miejsce, by pomóc najbardziej potrzebującym. Chciał tym samym zachęcić swoich obserwatorów do pomocy szczególnie malej Omarze. Celebryta błaga o wsparcie, bowiem tylko dzięki temu dziewczynka ma szansę na lepsze życie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Ilu mężów miała Elżbieta Jaworowicz?
2. Znaleźli zamarzniętą 500 lat temu dziewczynkę. Zbadali ją i wryło ich w ziemię

- Takich dzieci jak Omara jest w Nigrze blisko 400 tysięcy !!!! Pomóżmy !!! Liczy się każda złotówka! Na własne oczy widziałem w Nigrze zaangażowanych wolontariuszy którzy robią i zrobią wszystko by uratować jak najwięcej istnień! Albo my albo nikt - dodał.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Kochani !!...trudno to wyrazić w paru słowach..... Omara ma roczek wazy 3 kilogramy , walczy o życie . Wielką trudnością jest dla niej otwarcie oczu , podniesienie ręki ...jest wiotka jak papier , krucha ,słaba.... Piekielnie smutny jest fakt ze takie rzeczy dzieją się w XXI wieku!!!!. Takich dzieci jak Omara jest w Nigrze blisko 400000 tysięcy !!!! Pomóżmy !!!...liczy się każda złotówka !!!. Na własne oczy widziałem w Nigrze zaangażowanych wolontariuszy którzy robią i zrobią wszystko by uratować jak najwiecej istnień!!! Albo my albo nikt . Wszystkie szczegóły na stronie Unicef.pl/ Niger #unicef #unicefpolska #pomaganie #help #niger #africa #child #dzieci #suffer #głód #afryka #pomoc #serce

Post udostępniony przez Łukasz Nowicki (@lukasz__nowicki)

Najlepsze newsy dnia:

  1. W dniu ślubu żona postanowiła dać mężowi prezent. Gdy go zobaczył nie mógł przestać płakać
  2. Don Vasyl przeżywa największą życiową tragedię. Jest tak źle, że błaga o pomoc prezydenta
  3. Katarzyna Dowbor przestała ukrywać prawdę. W jej życiu pojawiła się tajemnicza kobieta
  4. Tadeusz Rydzyk zawstydził wiernego na oczach całego kościoła. "Prawda, że jeszcze ładny?"  
  5. Nowy podatek zapłacą WSZYSCY! Ceny niemal najpopularniejszego produktu w kraju poszybują w górę

Źródło: instagram 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News