Mężczyzna podpalił się przed sądem. TVP przekazało szczegóły porażającego zajścia na wschodzie Polski

Mężczyzna podpalił się przed sądem. TVP przekazało szczegóły porażającego zajścia na wschodzie Polski Źródło: Fleimax

TVP poinformowało o dramatycznym incydencie na wschodzie Polski. Mężczyzna podpalił się przed sądem. Prokuratura już pracuje nad sprawą, a policja próbuje ustalić szczegóły zajścia.

TVP przekazało informacje o dramatycznych wydarzeniach, które miały miejsce na wschodzie Polski. Mężczyzna podpalił się pod siedzibą sądu w Świdniku. Prokuratura już zajmuje się tą sprawą, a śledczy ustalają szczegóły zajścia. Mieszkańcy są zaniepokojeni tą niecodzienną sytuacją.

TVP przekazało niepokojące wieści ze wschodu Polski

Mężczyzna pod siedzibą sądu w Świdniku targnął się na własne życie. Lokalna policja przekazała, że ofiara to 49-letni mieszkaniec gminy Wólka. Około godziny 10:30 pojawił się przed sądem i oblał się substancją łatwopalną. Później dokonał podpalenia własnego ciała. 

- Kiedy policjanci dotarli na miejsce, mężczyzna zaczął zdejmować z siebie płonącą odzież – powiedziała Elwira Domaradzka, oficer prasowy świdnickiej policji.

Podejrzane zachowanie mężczyzny zostało od razu zauważone. Na miejsce wezwano patrol policji. Funkcjonariusze dotarli przed sąd i udzielili mężczyźnie pierwszej pomocy. 

– Mundurowi udzielili mu pierwszej pomocy. Mężczyzna został przewieziony do szpitala. Odniósł obrażenia, ale jego stan jest stabilny – dodała oficer Domaradzka.

TVP informuje, że na razie nie wiadomo, dlaczego mężczyzna targnął się na własne życie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Po ugaszeniu mężczyzny i udzieleniu mu pierwszej pomocy, na miejsce zostało wezwane pogotowie ratunkowe. 49-latek został przetransportowany do lokalnego szpitala. Lekarze ocenili, że stan ofiary jest stabilny, odniósł tylko powierzchowne obrażenia. Życiu mężczyzny nie zagraża niebezpieczeństwo.

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarna polska aktorka walczyła z alkoholizmem i depresją do końca życia. Nawet jej przyjaciółka, Beata Tyszkiewicz nie mogła jej uratować
 2. Kiedy skończył 13 lat, stał się najmłodszym tatą na Ziemi. Wiadomo, co stało się z nim po 10 latach, bardzo przykre

Na miejscu zdarzenia już pracuje policja i prokuratura. Śledczy próbują ustalić szczegóły zajścia. Na razie nie wiadomo dlaczego mężczyzna dokonał samopodpalenia. Mieszkańcy Świdnika są w szoku. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wejdą do twojego domu i nałożą WYSOKĄ GRZYWNĘ. Skontrolowali już tysiące Polaków
  2. Piotr Fronczewski miał romans ze znaną aktorką. Latami oszukiwał żonę i dzieci 
  3. Gwiazda "Tańca z gwiazdami" nagle wycofała się z programu! Powód jest bardzo bolesny, mamy oficjalne oświadczenie
  4. "Wypie*dalać". Dziennikarze pojechali do wsi, w której mieszka arcybiskup Głódź
  5. Uszyła suknię ślubną ze skrawków i odpadów. Kiedy zobaczyli ją na ślubie, wszystkim opadły szczęki do samej ziemi

źródło: TVP info

Następny artykuł