Tak ośmieszonej Dody jeszcze nikt nie widział, TVP pozbawiła gwiazdę marzeń

Tak ośmieszonej Dody jeszcze nikt nie widział, TVP pozbawiła gwiazdę marzeń Źródło: instagram.com/dodaqueen

TVP nie ma po drodze z Dodą. Gwiazda jest dla stacji osobą, która wzbudza kontrowersje i niesmak swoimi nieprzewidywanymi zachowaniami. Teraz wyjaśniło się już, czy zobaczymy kiedykolwiek Dodę w TVP.

TVP jest stacją, która ostrożnie i dokładnie wybiera osoby mające na dłużej współpracować przy okazji tworzenia różnych czołowych programów. Doda chyba jednak nie ma na co liczyć ze strony prezesa Kurskiego z powodu swojego stylu życia. Została ośmieszona i reaguje niczym innym, jak śmiechem.

W TVP nie są mile widziane gwiazdy pokroju Dody, niezależnie od tego jak dobre by nie były

Zaczęło się od tego, że dziennikarka spytała Dodę, czy kiedykolwiek myślała o tym, by wziąć udział jako jurorka we flagowym talent show "The Voice of Poland"

- Oczywiście, że tak! Ja nawet kilkukrotnie zgłaszałam swoją chęć do tego, by zasiąść w fotelu; nawet sobie przegrupowałam tak czas, żeby go mieć, bo rzeczywiście ciężko było, kiedy nagrywałam płytę z orkiestrą, później kiedy jestem w trasie koncertowej, natomiast jak by bez odzewu - odpowiedziała Doda, po czym parsknęła perlistym śmiechem.

To pokazuje jednoznacznie, że TVP niejako ośmieszyło Dodę, zostawiając bez odpowiedzi jej zgłoszenia, prośby i poświęcenie, w końcu chciała pod produkcję TVP układać swoje własne zobowiązania. Wystarczyłaby prosta negatywna odpowiedź, a w ten sposób Doda traktowana jest jak powietrze. Pokazuje to też, że piosenkarka nie ma czego szukać w ich stacji.

Doda nie znajdzie również miejsca w show dla seniorów

Po "The Voice of Poland" oraz "The Voice Kids" TVP stwierdziło, że doskonałym pomysłem będzie wypuszczenie kolejnego programu, tym razem dla osób po 60. roku życia, które umieją i lubią śpiewać. "The Voice Senior" wejdzie na srebrne ekrany już jesienią, a Doda jest tym pomysłem wręcz zachwycona. Szkoda tylko, że nie na fotelu jurorskim.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Uważam, że to jest świetny pomysł. Staram się im pomagać jak mogę. Biorę udział w różnych akcjach charytatywnych. Nawet swoją premierę teledysku z ostatniej płyty zrobiłam w Stowarzyszeniu "Mali bracia Ubogich" na Dzień Babci i bardzo się wszystkim podobało. To był super dzień - przyznaje Doda, ale pozytywne słowa na temat nowej produkcji chyba niewiele tu pomogą.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bracia Golec przeżyli TRAGEDIĘ. Do dziś nie pogodzili z TĄ wielką stratą. Przygotujcie chusteczki
  2. Finalista ''Mam Talent'' ma raka SERCA. Poprosił fanów o coś NIESAMOWITEGO. Będziecie płakać
  3. 60-letnia żona urodziła mu dziecko. Zachował się w najgorszy możliwy sposób
  4. Była żona Cejrowskiego dodała szokujący wpis. W sieci rozpętała się burza, jakiej jeszcze nie było
  5. Mama wyznała, że spodziewa się 17-stego dziecka. Wtedy córka powiedziała coś, przez co wszyscy na chwilę zamarli
  6. Dziś z samego rana Polsat przekazał smutną informację. Nie żyje legendarny muzyk, którego kochały miliony

Źródło: Party

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News