Jej ciało zostało spakowane w torbę i wywiezione. Morderca Pauliny D. przyznał się do winy

Jej ciało zostało spakowane w torbę i wywiezione. Morderca Pauliny D. przyznał się do winy Źródło: pixabay.com/carolynabooth (zdjęcie poglądowe)

TVP podało właśnie informację związaną z procesem mordercy Pauliny D. Głośna sprawa, która poruszyła całą Polskę, skończy się prawdopodobnie dla nożownika dożywociem. Mężczyzna zaatakował swoją ofiarę kilkukrotnie wbijając jej nóż, a następnie zwłoki owinął za pomocą folii i zapakował do torby. Przerażające śledztwo, a także zeznania samego mordercy mrożą krew w żyłach.

TVP donosi o aktualnej sytuacji nożownika, który zamordował w najbrutalniejszy możliwy sposób Paulinę D. Wielokrotnie dźgnął ją nożem, a następnie swoją ofiarę zapakował w torbę i pozostawił w okolicy Stawów Jana w Łodzi. Mężczyźnie za zabójstwo grozi teraz nawet dożywotnie pozbawienie wolności. Przyznał się do winy.

TVP informuje o sprawie zabójcy Pauliny D. Nożownik przyznał się do winy. Grozi mu dożywocie

Mamuka K. (z pochodzenia Gruzin) zamordował Paulinę D, chociaż sam stwierdził, że nie chciał jej śmierci. Najwyraźniej jednak w jego tłumaczenia nie chce uwierzyć wymiar sprawiedliwości, który dzisiaj przewiduje dla Gruzina minimalną karę w wysokości 12 lat pozbawienia wolności. Niewykluczone, że karę, która grozi mężczyźnie, odbywać będzie w więzieniu nawet dożywotnio. Wszystko zależy od ostatecznych wyników śledztwa, które jest jeszcze w toku.

Przerażające morderstwo, które wstrząsnęło rodziną Pauliny D.

Nożownik z niewiadomych oficjalnie przyczyn 20 października 2018 r. zamordował Paulinę D. Wielokrotnie dźgnął ją nożem, zadając raz po raz śmiertelne ciosy. Gdy kobieta zmarła postanowił zawinąć ją w folię. Jej ciało następnie zapakowane w torbie pozostawił przy Stawach Jana. Gruzin uciekł później na Ukrainę. Udało się jednak namierzyć go policji. Mężczyznę aresztowano.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Śledztwo nadal jest w toku i, jak informują media, jest wiele niewiadomych odnośnie szczegółów zabójstwa. Wiadomo natomiast z pewnością, że Mamuka K. świadomie zamordował Paulinę D. Wskazują na to zgromadzone dowody, o czym poinformował media m.in. rzecznik prokuratury okręgowej w Łodzi - Krzysztof Kopania. W ich świetle sprawca zachował się w nadzwyczaj brutalny sposób. Nie wiadomo, czy przyznanie się do winy Mamuki K. ostatecznie wpłynie na złagodzenie jego wyroku. Wkrótce zadecyduje o tym sąd.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Emerytura Henryki Krzywonos jest GIGANTYCZNA! Legenda Solidarności opływa w bogactwo. Zdębiejecie na widok tych kwot!
  2. Małgorzata Kożuchowska pokazała partnera. Fani OSŁUPIELI wiedząc kim jest
  3. Boczek z Kiepskich pokazał się z córką. Dziewczyna niesamowicie go przypomina
  4. W kilkanaście minut duże polskie miasto zostało zupełnie zalane. Kolejne obszary Polski zagrożone potężnymi nawałnicami
  5. Urodziła pięcioro dzieci. Niestety, do domu wróciło z nią tylko jedno
  6. Światowe media obiegła wstrząsająca wiadomość. Nie żyje legendarny gwiazdor, odszedł nieoczekiwanie w nocy

Źródło: TVP Info

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu