Aktorka TVP trafiła do szpitala. Co z jej zdrowiem?

Aktorka TVP trafiła do szpitala. Co z jej zdrowiem? Źródło: screen/youtube/

Na TVP jeszcze kilka lat temu, niezwykle często mogliśmy oglądać filmy i seriale z jej udziałem, które Polacy kochali i kochają do dziś. Nic zatem dziwnego, że druzgocząca była dla nich są ostatnie doniesienia o aktorce. Właśnie trafiła do szpitala.

Gwiazda TVP trafiła w ostatnim czasie do szpitala. Aktorka ma już swoje lata, dlatego też wszyscy jeszcze bardziej przerazili się na te wieści. Ulubienica Polaków osobiście zabrała głos na temat swojego stanu zdrowia i poinformowała o szczegółach swoich fanów. 

Lubiana gwiazda TVP trafiła o szpitala 

Chwilę temu, polskie media obiegła informacja, że Emilia Krakowska trafiła do szpitala. Aktorka ma już 79 lat dlatego też, każda tego typu informacja budzi chwilę grozy. Nie tylko jej najbliżsi, ale i fani zaczęli zamartwiać się, czy aby nie było to nic poważnego.  Z pojawiających się w mediach informacji możemy dowiedzieć się, że Krakowska źle się poczuła podczas prób do najnowszego spektaklu "8 kobiet" w warszawskim teatrze "Och teatr". Między innymi z uwagi na wiek, aktorka niezwłocznie trafiła do szpitala, gdzie przeprowadzono jej szereg niezbędnych badań. Lekarze jak najszybciej chcieli poznać przyczynę złego samopoczucia. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Krakowska o swoim stanie zdrowia  

Jak się okazuje, bardzo szybko udało się skontaktować z panią Emilią, która osobiście odniosła się do wydarzeń. 

- Dziękuję, że pytacie, ale to nie było nic poważnego. Teraz wszystko już jest dobrze. Czuję się naprawdę nieźle - powiedziała. 

Dzięki szybkiej interwencji specjalistów, aktorka szybko wróciła do pełni sił i co więcej, nie tracąc czasu wróciła do pracy. Zapewne nie było to dla nikogo zaskoczeniem, ponieważ Krakowska mimo swojego wieku działa aktywnie i wciąż spełnia się jako aktorka. Jak widać, nawet chwilowe osłabienie jej nie straszne, a z całą pewnością nie na tyle, by wybić ją z rytmu pracy. 79-latka nie zdradziła jednak, co dokładnie wydarzyło się w teatrze i co mogło być tego przyczyną. Nie wykluczone, że zlecono jej dalsze konsultacje, bo jak wiadomo, w tym wieku nie powinno lekceważyć się gorszego samopoczucia. 

  1. Emerytura Henryki Krzywonos jest GIGANTYCZNA! Legenda Solidarności opływa w bogactwo. Zdębiejecie na widok tych kwot!
  2. Małgorzata Kożuchowska pokazała partnera. Fani OSŁUPIELI wiedząc kim jest
  3. W kilkanaście minut duże polskie miasto zostało zupełnie zalane. Kolejne obszary Polski zagrożone potężnymi nawałnicami
  4. Urodziła pięcioro dzieci. Niestety, do domu wróciło z nią tylko jedno
  5. Światowe media obiegła wstrząsająca wiadomość. Nie żyje legendarny gwiazdor, odszedł nieoczekiwanie w nocy     

Źródło: plejada

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu