Okropne informacje TVP! Tragedia za granicą. 5 osób nie żyje

Okropne informacje TVP! Tragedia za granicą. 5 osób nie żyje Źródło: pikio.pl

TVP przekazało przerażające informacje płynące zza granicy. W jednym z najpopularniejszych ośrodków narciarskich 25-latek z zimną krwią dokonał morderstwa 5 osób. Ta przerażająca zbrodnia wstrząsnęła opinią publiczną, która zastanawia się, jakim trzeba być człowiekiem, żeby posunąć się do takiego bestialstwa.

TVP poinformowało o przerażającej zbrodni. W godzinach porannych 25-letni Austriak dokonał szokującego morderstwa pięciu osób. Młody mężczyzna, który nie był do tej pory karany, miał przerażający motyw - była nim zemsta. Cały kraj pogrążył się w żałobie.

TVP przekazuje straszne informacje z Austrii. 25-latek zabił całą rodzinę

Przerażające sceny morderstwa rozegrały się w godzinach porannych. Młody Austriak nie mógł pogodzić się z utratą swojej 19-letniej dziewczyny i faktem, że znalazła sobie ona innego chłopaka. Przez cały poprzedni wieczór dzwonił do niej i się awanturował, a gdy to nie przyniosło rezultatu, zdecydował się skierować pod jej dom rodzinny. Drzwi otworzył mu ojciec dziewczyny, który zaznaczył, że jego córki nie ma w domu, ponieważ wyprowadziła się z nowym narzeczonym. Te słowa wywołały wielką agresję u 25-latka, który został przepędzony przez domowników. Nie przestrzegło go to przed kolejną wizytą w domu rodziców byłej ukochanej.

Mężczyzna ukradł broń swojego brata i powrócił na teren posesji. Tym razem jednak w tylko jednym celu - zabić wszystkich i znaleźć eks-dziewczynę. Po zabójstwie ojca mężczyzna sterroryzował matkę i brata dziewczyny i wyciągnął od nich jej adres, po czym wymierzył w nich swoją broń, nie dając szans na obronę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sprawca sam przyznał się do zbrodni

Po zabójstwie byłej dziewczyny i jej nowego chłopaka mężczyzna sam zgłosił się na policję, gdzie przyznał się do popełnionej zbrodni.

Dzisiaj grzeje: 1. Polski aktor miał aż 6 żon. Na starość poślubił kobietę prawie 50 lat młodszą

2. Wreszcie! Dowiedzieliśmy się jak wygląda córka Marty Kaczyńskiej, ale zdjęcie może zaraz zniknąć z internetu 

- Położył na blacie pistolet oraz nóż i oświadczył, że właśnie zamordował pięć osób - relacjonował austriackiej agencji APA szef tyrolskiego Krajowego Biura Kryminalnego Walter Pupp.

Najlepsze newsy dnia:

  1. To już PLAGA wśród grzybiarzy. Policja interweniuje już codziennie!
  2. Gwiazda rozwścieczyła fanów. Zarzucili jej, że kpi z Holocaustu
  3. Kręgosłup uczestnika Tańca z Gwiazdami w ruinie! Nie może chodzić, trwa walka z czasem
  4. Brutalna riposta w DDTVN. Filip Chajzer natychmiast zamilkł, kiedy tylko usłyszał bezlitosne słowa
  5. Fani "Królowych życia" czują się oszukani i upodleni! Wszystko było ustawką?!

 źródło: TVN 24

Następny artykuł