Awantura w TVP w programie na żywo. Wyrzucili ze studia kandydata KO

Awantura w TVP w programie na żywo. Wyrzucili ze studia kandydata KO Źródło: WikiMedia Commons/Stiopa

TVP pokazało, po której stoi stronie i co można, a czego nie można powiedzieć na antenie. Kandydat opozycyjnego KO został wyrzucony przez Magdalenę Ogórek z programu na żywo za uwagę o sytuacji LGBT w Polsce

TVP Info udowodniło, że ma określone stanowisko w kwestii LGBT i nie zamierza dopuścić do głosu krytycznych wypowiedzi, zwłaszcza tych ze strony opozycji. Magdalena Ogórek wyrzuciła ze studia kandydata opozycyjnego KO, Rafała Lipskiego, po tym, jak postanowił zwrócić uwagę na traktowanie społeczności LGBT w Polsce.

TVP Info w ogniu krytyki po reakcji Magdaleny Ogórek

Magdalena Ogórek, niegdyś kandydatka lewicowej partii, a obecnie prezenterka TVP, najwidoczniej ostatecznie zerwała swoje więzy z dawnymi przekonaniami. Ostentacyjnie wyrzuciła ze studia Rafała Lipskiego, gdy ten zwrócił uwagę na to, jak traktowane są mniejszości seksualne w Polsce.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zdarzenie miało miejsce w programie na żywo "Studio Polska". Rafał Lipski kandydujący do Sejmu z ramienia KO zarzucił prowadzącemu Jackowi Łęskiemu, że "szczuje na osoby LGBT". W obliczu zdarzeń, jakie miały miejsce podczas marszu równości w Białymstoku, oskarżenia Lipskiego przynajmniej częściową nie mogły być uznane za bezpodstawne.

Magdalena Ogórek nazwała Rafała Lipskiego "bezczelnym", ten jednak nie pozostał jej dłużny. Przypomniał jej jakie więzy łączyły ją wcześniej z lewicą i zwrócił uwagę na to, że jej obecne zachowanie wskazuje na dużą hipokryzję. Wtedy Magdalena Ogórek straciła panowanie nad sobą i zaczęła krzyczeć ''Moment, teraz ja mówię człowieku!''.

Wówczas prowadzący "podziękował" Lipskiemu za rozmowę i wyprosił go ze studia. Wraz z nim solidarnie wyszli przedstawiciele RSS z Piotrem Ikonowiczem. Rafał Lipski jest oburzony tą sytuacją i zwraca uwagę na to, że takie zachowanie dużo świadczy o obecnym poziomie dyskusji politycznej na temat dotyczące społeczności LGBT.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarny muzyk. Zmarł po wyczerpującej walce z chorobą
2. Został najmłodszym tatą świata. Dopiero później poznał prawdę, która obróciła jego życie w ruinę

Właśnie zostałem wyrzucony ze #StudioPolska przez @ogorekmagda, bo śmiałem powiedzieć red. @jacekleski że od miesięcy On jak i wszyscy „dziennikarze” TVP szczują na osoby LGBT. Dziękuje Piotrowi Ikonowiczowi i całemu RSS za solidarne wyjście ze studia po wyrzuceniu - napisał kandydat KO we wpisie na Twitterze.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niemcy dają mieszkania ZA DARMO! Polacy mają problem i nie biorą
  2. Polski aktor miał aż 6 żon. Na starość poślubił kobietę prawie 50 lat młodszą
  3. Mama prowadziła auto i nie rozumiała co się dzieje. Kiedy policjanci spojrzeli do środka, zareagowali w ciągu sekund
  4. Widzowie już dawno nie byli tak wściekli na Polsat i TVN! "Doznałam szoku widząc to w TV", "Po pijaku ustalali
  5. Rzeczy, które zrobili z ciałem Szarika z "Czterech pancernych i psa" po jego śmierci doprowadzają do bezsilnej wściekłości

źródło: radio zet

Następny artykuł