Gwiazdor seriali TVP spacerował po Warszawie. Nagle natknął się na potrzebującego pilnej pomocy

Gwiazdor seriali TVP spacerował po Warszawie. Nagle natknął się na potrzebującego pilnej pomocy Źródło: screen

TVP wie kogo brać w swoje szeregi. Gwiazdor polskich seriali Piotr Głowacki nie jest obojętny na krzywdę drugiej osoby. Urzekł ostatnio swoim bohaterskim zachowaniem. Uratował życie bezdomnemu.

TVP ostatnimi czasy wyprodukowało wiele seriali z Piotrem Głowackim w roli głównej. Aktor nie bywa często na salonach, unika gwiazdorskich spędów. Woli ten czas spożytkować w zaciszu domowym ze swoją żoną Agnieszką Marek-Głowacką. 

TVP ma w szeregach bohatera

Piotr Głowacki może pochwalić się swoją bujną karierą zawodową. W życiu prywatnym również same sukcesy. Aktor wraz żoną zostali szczęśliwymi rodzicami. Para doczekała się bliźniąt: Idy i Aarona. Obecnie spędza z nimi każdą wolną chwilę, z rodziną był on również w momencie niefortunnego zdarzenia, w którym miał okazje pokazać klasę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Piotr Głowacki to polski aktor filmowy i teatralny. Dodatkowo jest wiceprezesem Związku Artystów Scen Polskich. Jako uczeń X LO w Toruniu, grał m.in. z Joanną Koroniewską, Magdaleną Czerwińską, Alicją Rapsiewicz i Michałem Michalskim w Spiętym Teatrze Spinaczy. W 2002 został studentem warszawskiej Akademii Teatralnej, natomiast studia ukończył w krakowskiej PWST w 2007 roku. 

Dzisiaj grzeje: 1. Oskarżano ją o to, że byłą królową mafii. Zabrała głos po śmierci Staraka
2. Nie żyje 30-letnia piosenkarka. Zginęła w straszliwym wypadku, osierociła malutką córkę

Bezdomny ocalony 

Małżonkowie unikają wspólnych wyjść na ścianki i bankiety. Ale nie zmienia to faktu, że są bacznie obserwowani przez fotoreporterów.
Para podczas wspólnego spaceru w Warszawie została zauważona kiedy doszło do nietypowego zdarzenia. Wtedy Piotr pomógł bezdomnemu. Z informacji, które podaje "Życie na gorąco", aktor wraz z dwójką swoich dzieci zauważyli leżącego na ziemi mężczyznę. Aktor bez chwili zastanowienia udzielił pomocy bezdomnemu. Głowacki pozostał na infolinii i wykonał polecenia ratowników medycznych.
Odszedł, gdy sytuacja została opanowana. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tylko teraz! Kapitalna oferta Peugeota. Bajeczny, rodzinny SUV w niziutkiej cenie Advertisement
  2. Gwiazdor TVP przeżył śmierć kliniczną. Przerażające, zdradził, co zobaczył po tamtej stronie
  3. Gdy zobaczył Donalda Tuska schował się przed nim do szafy. Europoseł PiS ujawnił szczegóły incydentu
  4. Omyłkowo wysłał żenującego SMS-a do żony zamiast kolegi. Treść była dla kobiety poniżająca
  5. Mały syn powiedział mamie, że chce umrzeć. Zorganizowała dla niego akcją na niebywałą skalę

Źródło: wp

Następny artykuł